Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Ankieta: Czym najchętniej/najczęściej poruszasz się?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Motocyklem
5.56%
1 5.56%
Samochodem
27.78%
5 27.78%
Miejskim transportem
27.78%
5 27.78%
Rowerem
16.67%
3 16.67%
Samochodem z przyjaciłmi/rodziną
5.56%
1 5.56%
Skuterem
16.67%
3 16.67%
Razem 18 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Czym najczęściej się poruszasz?
#11
Warto by dodać, tylko że w dzisiejszych czasach mało kto porusza się pieszo chyba że na spacer, albo ma nie daleko do sklepu czy szkoły.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#12
Niestety, nie mogę edytować ankiety albo nie umiem :). Jeśli ktoś kto może czyta to to proszę o dodanie tej metody transportu :).
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz
#13
Ja się poruszam samochodem, jest to dla mnie najwygodniejszy środek transportu. Zimą cieplutko przyjemnie, a latem w upalne dni nie muszę wąchać zapachów "Giorgio Armani" w komunikacji miejskiej, tylko wsiadam sobie do samochodziku i włączam klimatyzację.
Jedyną wadą to stanie w korkach szczególnie w moim mieście, gdzie jest całe rozkopane. no ale cóż, każdy z środków transportu ma swoje wady i zalety.
  Odpowiedz
#14
Miejskim transportem jeśli muszę pojechać gdzieś dalej, a jeśli nie to pieszo. Nie czuję się mistrzem kierownicy, więc wole nie kusić losu ;) poza tym ciężko w moim mieście o miejsca parkingowe.
  Odpowiedz
#15
Tylko samochód, najszybciej i najwygodniej. Komunikacja miejska jest straszna, taryfy drogie, a podróże ze znajomymi uzależnione od kogoś. To na pewno nie dla mnie. Na motocykl jest teraz za zimno, więc to bardziej sezonowa alternatywa.
  Odpowiedz
#16
Zimą komunikacją miejską. Na przestrzeni miesiąca za przejazdy wychodzą grosze, kursy co kilka minut, czego chcieć więcej? W tym okresie jest to idealna opcja.

Sprawa wygląda zupełnie inaczej w sezonie letnim, gdzie często jeżdżę "motórem" łącząc przyjemne z pożytecznym ;)
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jakie kłamstwo ludzie mówią sobie najczęściej? Gospodarz 45 13 731 03.07.2015, 16:17
Ostatni post: Robotox
  Instrumenty muzyczne, czyli na czym grają Odjechani? Demanufacture 17 5 633 30.03.2015, 08:30
Ostatni post: Maha Kali
  Nasze Rowery - Czyli kto i na czym jeździ dimix 5 5 902 12.03.2015, 22:13
Ostatni post: Maha Kali
  Czym się wyróżnia blondynka od brunetki? Gospodarz 9 6 015 14.09.2014, 10:50
Ostatni post: WollerM
  Jak najczęściej otwierasz piwo? Cassius 23 5 897 21.05.2014, 00:09
Ostatni post: Demanufacture

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości