Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Darmowy Hosting
#1
Jaki jest najlepszy darmowy Hosting WWW. Ważne aby miał ftp, nie wyświetlał zbyt wielu reklam, nie zawieszał się, dość szybkie ładowanie strony, itd...
---
  Odpowiedz
#2
hmm. Darmowego Bez reklam. Ja polecam .
ugu.pl
"Jeśli skopiowanie płyty to kradzież, to idąc tym tropem - zrobienie komuś zdjęcia to porwanie" - Anonymous
  Odpowiedz
#3
(01.08.2011, 22:02)metis napisał(a): hmm. Darmowego Bez reklam. Ja polecam .
ugu.pl

A dlaczego polecasz? Wymień może jakieś konkretne zalety jakie masz na myśli
polecając serwis ugu.pl
  Odpowiedz
#4
Żaden darmowy hosting nie jest dobry.
Ja polecam płatny (4zł/miesiąc) hosting hostpark.pl, bardzo dobra wydajność, wysoki uptime, szybkie serwery, przez 2 lata nie było żadnej większej awarii (z tego co pamiętam to raz była przerwa 20 minut).
Więcej o hostingu http://www.hostpark.pl/hosting/wirtualny
  Odpowiedz
#5
a znacie może jakiś tani hosting który można za małą sumę opłacić smsem ?
---
  Odpowiedz
#6
hostpark miał taką możliwość, na pewno webd.pl ma taką możliwość a więcej masz tutaj http://www.google.pl/search?sourceid=chr...ing+za+sms
  Odpowiedz
#7
(02.08.2011, 15:38)tonyviroos napisał(a): Ja polecam płatny (4zł/miesiąc) hosting hostpark.pl, bardzo dobra wydajność, wysoki uptime, szybkie serwery, przez 2 lata nie było żadnej większej awarii (z tego co pamiętam to raz była przerwa 20 minut).
Więcej o hostingu http://www.hostpark.pl/hosting/wirtualny

Tony nie mogę się dopatrzyć czy mają jakiś limit na MySQL.

Szymon - wybór hostingu zależy od tego co chcesz tam umieścić.
Jeżeli ma to być strona będąca Twoją wizytówką - najtańszy abonament jest ok,
ale jeżeli myślisz o blogu, forum lub galerii grafiki/zdjęć - będziesz potrzebował
znacznie wyższy plan.

Choć to wątek nt. bezpłatnych serwerów, polecę Ci płatny:
http://linuxpl.com/

Odradzam raczej pchanie się w 'windowsowe' serwery.
Do dużych plusów należy to, że serwery w tej firmie nie są umiejscowione
w Polsce oraz to, że oferują nieograniczoną pojemność MySQL.



  Odpowiedz
#8
Jest ograniczenie jedynie w najtańszym planie (starter 2 bazy MySQL), natomiast w pozostałych planach nie ma ograniczeń co do ilości baz jak też do transferu.

Znam tą firmę dosyć długo i z czystym sumieniem mogę ją polecić czego nie mogę powiedzieć o linuxpl.com, testowałem ich hosting kilka razy i niestety byłem rozczarowany.
  Odpowiedz
#9
Ja polecam serwis Home.pl
Dlaczego?
+ Do 50 GB powierzchni
+ Poczta i domeny bez limitów
+ PHP, Perl, MySQL, SSL, dostęp FTP
- płatny

Darmowy Hosting jest nie pewny często się zawiesza i zazwyczaj ma jedną bazę MySQL ..
Moim zdaniem jeśli chcesz zrobić stronę która ma zaistnieć w internecie zainwestuj w płatny hosting ..
Wiem że wielu powie że drogo oni chcą za darmo ale jak wyżej powiedziałem lepiej zainwestować w hosting ponieważ szybko się to nam zwróci ale jest to moje zdanie ..Pozdro :-]
  Odpowiedz
#10
(06.08.2011, 11:55)tonyviroos napisał(a): ...natomiast w pozostałych planach nie ma ograniczeń co do ilości baz jak też do transferu.

A jaką pojemność posiada MySQL?


(06.08.2011, 11:55)tonyviroos napisał(a): ...linuxpl.com, testowałem ich hosting kilka razy i niestety byłem rozczarowany.

Ja nie narzekam - mam tam kilka stron. Kiedyś było kulawo, ale firma ta nie stoi
w miejscu. Obecnie sporo się zmieniło od strony technicznej.

Home.pl - fakt, chyba najlepszy z możliwych hostingów - bardzo stabilny, dostępność
serwerów 99,9%. Ma to jednak swoją cenę - to chyba najdroższa firma hostingowa.
Oferują super promocje, ale tylko przez pierwszy rok. Po roku pokazują swoje 'cenowe różki'...
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dobry hosting pod forum dyskusyjne Rojter 22 6 158 13.04.2019, 20:41
Ostatni post: Swordancer
  Jaki polecacie Hosting na forum? Bonholt 21 7 849 01.03.2017, 17:20
Ostatni post: Łukasz Miarczyński
  Stabilny hosting Nicholas 11 5 293 01.03.2017, 17:14
Ostatni post: Łukasz Miarczyński
  Hosting wraz z domeną Marcin-2012 3 2 557 28.10.2013, 16:31
Ostatni post: kilon
  Jaki hosting w UK? maxx 1 2 217 28.10.2013, 16:30
Ostatni post: kilon

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości