Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Dobry hosting pod forum dyskusyjne
#1
Cześć. Spokojnie, nie pisze w celu aby kraść userów czy coś. Od dawna chciałem mieć już swoje forum dyskusyjne. Domenę już wykupiłem. Chodzi mi o to aby mi ktoś doradził jakiś dobry hosting pod takie forum z prawdziwego zdarzenia. Na hostingerze przejechałem się już więc odpada. Nawet jakieś płatne może być. Głównie mam na uwadze to aby był duży transfer Apache.
  Odpowiedz
#2
Z bezpłatnych to polecam jedynie ugu.pl. Obsługa MyBb, łatwa konfiguracja bez zbędnych okienek. Na rozpoczęcie forum jest wprost idealny hosting, po osiągnięciu popularności forum można przenieść na płatny hosting z pojemniejszym dyskiem bazy danych.

Jedyny minus to reklama na samej górze strony, ale da się to przeżyć i za niewielką opłatą można wyłączyć.


  Odpowiedz
#3
a jak z apache?
  Odpowiedz
#4
Polecam:
hekko - jeśli chcesz tanio.
biznes-host - jeśli chcesz mieć stabilne forum.
Nie będe się rozpisywał bardziej, ponieważ wszystko jest na stronach hostingów opisane.
[Obrazek: 7HOfJI1.png]
Niedostępny
  Odpowiedz
#5
(22.05.2015, 15:30)SmileyPL napisał(a): biznes-host - jeśli chcesz mieć stabilne forum.
Brałem pod uwagę.

Zrobię tak doradził mi Robotox, jak bedzie większy ruch to wtedy przejdę na płatny hosting.

Dzięki za wszelkie odpowiedzi.
  Odpowiedz
#6
Może i nawet 7 lat jestem na Hekko. Świetny support, hosting niezawodny, jest tanio. Jedyny serwer na którym przetrwałem od początku kiedy zajmuję się serwisami internetowymi.
  Odpowiedz
#7
Skoro już ktoś odświeżył. :D
W tym momencie nie polecam Ci nigdy przenigdy biznes-hosta, stał się w pip nie stabilny, moje forum (serwerownia) cs w tym momencie się długo ładuje.
[Obrazek: 7HOfJI1.png]
Niedostępny
  Odpowiedz
#8
Hmm troche stary watek ale sie wypowiem. Ja polecam hosting proserwer, mam na nim forum dyskusyjne od ponad pol roku czasu za 9zl/miesiac sms i jest wystarczajacy. Na forum dziennie wchodzi okolo 60 userow (wiem nie jest to duzo, ale zawsze cos). Hosting daje rade, dobry support i mozliwosc platnosci przez sms.

Wysłane z mojego LG-F180K przy użyciu Tapatalka
  Odpowiedz
#9
  Odpowiedz
#10
A takk czytam o wspomnianym tutaj Hekko i jak na razie wyszukałem wiele pozytywnych opinii, czy ktoś jeszcze miał nimi doświadczenie? 80zł rocznie, to nie majątek.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jaki polecacie Hosting na forum? Bonholt 21 7 849 01.03.2017, 17:20
Ostatni post: Łukasz Miarczyński
  Stabilny hosting Nicholas 11 5 293 01.03.2017, 17:14
Ostatni post: Łukasz Miarczyński
  Darmowy Hosting Szymon 23 11 996 18.11.2013, 13:15
Ostatni post: endriu888
  Hosting wraz z domeną Marcin-2012 3 2 557 28.10.2013, 16:31
Ostatni post: kilon
  Jaki hosting w UK? maxx 1 2 217 28.10.2013, 16:30
Ostatni post: kilon

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości