Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Drugi monitor do programowania do 700 zł.
#1
Witam, chciałbym dokupić sobie drugi monitor do komputera służącego głównie do programowania. Chciałbym wydać nie więcej niż 700 zł, bo raczej więcej nie będzie konieczne. Celuję w coś z rozdzielczością fullHD, matrycą 21-24 cali oraz regulacją wysokości. Zastanawiam się nad monitorem Philips 223S7EHMB/00, czy to będzie dobry wybór? Czy polecacie coś lepszego?
  Odpowiedz
#2
A może jeszcze jeden taki sam monitor, jaki już masz? Tak estetycznie... :)
  Odpowiedz
#3
Estetyka tutaj niewiele daje. :) Liczy się praktyczność użycia. Dla mnie 24 cale to za mało. Jeżeli Tobie rozmiar odpowiada- wydaje mi się to dobrym rozwiązaniem.
  Odpowiedz
#4
  Odpowiedz
#5
Rozumiem. Monitor wydaje mi się ok, więcej nie pomogę, bo w pracy mam podzielne 55 cali, w zupełności mi wystarcza.
  Odpowiedz
#6
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Monitor gaśnie po paru sekundach. Pomoc przy obudowie Nieśmiertelny 0 2 309 05.05.2013, 23:06
Ostatni post: Nieśmiertelny
  Jaki monitor polecacie do 20 " Kucharek 2 4 018 07.06.2011, 02:36
Ostatni post: adam-as
  Monitor Samsung Gaśnie Kucharek 5 7 364 06.06.2011, 23:41
Ostatni post: skrzypas
  Najsmuklejszy monitor LG E2290V mabud73 3 3 994 26.02.2011, 13:43
Ostatni post: KruchyFix

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości