Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Dysk zewnętrzny- jaki polecacie?
#1
Hej hej!
Szukam zewnętrznego twardziela- przejrzałam miliard rankingów, ale interesują mnie realne opinie- a kto mi poleci lepiej, niż Wy? Roza
Cena- myślę, że do 300 zł.
Pojemność- im większa, tym lepsza!
Typ- SSD byłby super, ale nie naciskam.
Dodatkowe- USB 3.0 wymagane! No i kompatybilność z Win10

To jak, polecicie coś? :)
  Odpowiedz
#2
Western Digital My Passport, seria dość solidna, aczkolwiek osobiście pokusiłbym się na dysk WD z serii Red, serwerowy z 5 letnią gwarancją i dobrą kieszeń do niego. Tak czy inaczej na Passporty jest chyba 3 letnia gwarancja no i WD produkuje solidne dyski.
  Odpowiedz
#3
(12.09.2017, 17:30)Swordancer napisał(a): Western Digital My Passport
Chyba jest spoko, dzięki! Popatrzę jeszcze, ale na pierwszy rzut oka powinien styknąć. :)
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Karta pamięci do telefonu - co polecacie? Suicider 5 2 443 01.04.2015, 18:07
Ostatni post: MrPsycho
  Tani dysk twardy HDD Robotox 3 2 423 24.02.2015, 17:54
Ostatni post: MrPsycho
  Jaki odtwarzacz mp3/mp4 polecacie? Saibo 4 4 607 05.05.2013, 17:19
Ostatni post: da Vinci
  Jaki dysk zewnętrzny kupić? da Vinci 2 3 083 10.04.2013, 15:09
Ostatni post: rajder
  Niedziałający dysk twardy? luzakkajojo 9 4 037 29.03.2013, 16:18
Ostatni post: Swordancer

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości