Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Dziewczynka Broni reklamy z Eweliną Lisowską :)
#1
Smile 
Zgubiłem się na YouTubie i znalazłem taki video, zapraszam do oglądania i śmiania się wspólnie :D
[Obrazek: 7HOfJI1.png]
Niedostępny
  Odpowiedz
#2
Ja pierdziele, co ty znalazłeś? 30 wyświetleń, a już 4 łapki dane, może być hit internetu ten kanał :)

Zgubiłeś się na youtube? Uważaj, żebyś nie zgubił się w windzie :D


  Odpowiedz
#3
Nie rozumiem co jest złego w tej reklamie z Eweliną Lisowską, coś mnie ominęło? Rozumiem, że jak się cały czas patrzy na jedną reklamę, którą telewizja bezmyślnie powtarza w kółko, to można się zdenerwować, ale jest znacznie więcej głupich reklam i ta z Lisowską przynajmniej ma jakiś sens i trzyma się kupy. Na moje oko konkurencja bawi się w hejt, albo sam media expert tak to dla rozgłosu zaaranżował. Może też jakiś głupek, a w zasadzie całkiem sprytny gość, wykonał przeróbkę, która stała się popularna i banda zoombie przed komputerem bez mózgu łyka ten hejt wobec Eweliny na poważnie.

Fanem tej piosenkarki nie jestem, jakoś jej muzyka, choć muszę przyznać, że całkiem spoko, taka młodzieżowa, do mnie nie przemawia. Staram się jednak nie złapać na takie głupie prowokacje. Reklama jak reklama, jest dość charakterystyczna, bo zawiera muzykę, którą idzie od razu rozpoznać. Jak słyszymy reklamę gdzieś w tle, to zwykle jeśli na niej nie skupimy uwagi, to nawet jej nie rozpoznajemy. Reklama z Lisowską działa inaczej, bo jest bardzo charakterystyczna, stąd lepiej się zapamiętuje i znacznie szybciej nudzi. Od razu mówię, że też po pewnym czasie, mimo, że rzadko oglądam telewizję, ta reklama faktycznie nudzi się i trochę może denerwować, ale przecież nie obwinię za to piosenkarki, bo co ona ma do częstotliwości wyświetlania reklam i jej charakterystyki? Wystąpiła bo jej zapłacili, co nie jest ani dziwne, ani złe. No ale mówi się... I tak w pewnym sensie jednak musiałem w tym temacie swoje zdanie wyrazić, można powiedzieć, złapałem się. Dziewczynka ma rację, ale hitu nie widzę.
  Odpowiedz
#4
Uwielbiam tę reklamę, dla mnie jest to najlepsza reklama w tv. Zawsze gdy lecą reklamy to robię coś innego, niż je oglądam, ale jak leci ta mediaexpert, to od razu, jak głupi wgapiam się w telewizor :D Ta muzyka + Ewelina mają naprawdę coś w sobie 'magicznego', że hipnotyzują ludzi. Dla mnie takie reklamy mogły by cały dzień lecieć :)

PS: w poprzednim poscie wypowiedziałem się na temat tego kanału (jest śmieszny), a nie o reklamie.


  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Najgłupsze reklamy w sieci Swordancer 3 1 704 20.12.2015, 17:33
Ostatni post: amb00
  Jak mała dziewczynka zhackowała maszynę z zabawkami Baron 10 5 513 25.02.2012, 11:10
Ostatni post: tornado
  Niekryty Krytyk: Stare Reklamy Ciastkarz 0 1 298 24.07.2011, 22:06
Ostatni post: Ciastkarz
  Reklamy TP Chomikowy11 2 2 128 11.06.2011, 20:28
Ostatni post: Chomikowy11
  Reklamy firmy Panda David 1 1 672 11.06.2011, 20:26
Ostatni post: Chomikowy11

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości