Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Dziś zakładamy hasła na swoje chomiki
#51
Efekt jedynie będzie wtedy jak mniej plików będzie uploadowanych, a chomikuj skończy jak reszta hostingów tego typu
  Odpowiedz
#52
Taaaa najpierw krzyk a np. Massive-X wrzuca nowości..i można je chomikować a azazelangel2000 wrzuca bez możliwości chomikowania...

Pytanie poco ???
Zapraszam chomik xxxhd


[Obrazek: 71b2d93ed3563d36.jpg]
  Odpowiedz
#53
Po to ,żeby portal mógł dalej zarabiać...
  Odpowiedz
#54
Taaaa i znając życie ... Ci co najwięcej krzyczą są po prostu na usługach chomikuj....
( inaczej pracownikami.....)

Oczywiście nikogo nie oskarżam.....Serce
Zapraszam chomik xxxhd


[Obrazek: 71b2d93ed3563d36.jpg]
  Odpowiedz
#55
Xxxhd to Ty powiedziałeś/aś,lecz ja nie wykluczam takiej opcji ;)
  Odpowiedz
#56
ja odblokowałem chomika ale nie wrzuciłem ani jednego pliku od czasu wyłączenia przelewów
  Odpowiedz
#57
Chciałbym z Wami protestować bracia chomicze, ale mi zablokowano chomika 4ever, ponieważ (niby) stwierdzono użycie komercyjne.
Najgorsze jak zablokują, gdy wrzucałeś w chomika kasy na transfery czy inne opcje.

Masakra!
  Odpowiedz
#58
Oni mają nas gdzieś jak ktoś ma dużo pkt czy transferu to na rękę im zablokować i nic już nie zrobisz

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Znacie jakieś dobre chomiki na których mogę wykupić reklamę? kubaszekr38 5 1 748 17.12.2015, 20:59
Ostatni post: kubaszekr38
  Jakie znacie chomiki na których jest czat? kubaszekr38 1 1 340 19.02.2015, 23:11
Ostatni post: Dennijs
  Dobre, aktualne chomiki dimix 3 2 276 06.08.2014, 15:17
Ostatni post: Robotox
  Jaki boot do chomiki do wysylania reklam? robertoos188 0 1 319 14.07.2013, 19:51
Ostatni post: robertoos188
  Gdzie bezpiecznie umieścić swoje pliki? ADRIANUSS 12 5 258 31.01.2013, 05:55
Ostatni post: ADRIANUSS

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości