Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


E .L. James - "Pięćdziesiąt twarzy Greya"
#11
No tak, dziewczyny, które oszalały na punkcie jakiegoś faceta, nawet jak się okazuje książkowego- są zdolne do wszystkiego, arr :D
  Odpowiedz
#12
Nie czytałam, ale chętnie się skuszę. Koleżanki ciągle mnie zachęcają, ale jeszcze nie miałam okazji po nią sięgnąć. :) Chyba najwyższy czas. :)
  Odpowiedz
#13
Wiem, że nie wszystkim może odpowiadać ta książka - po prostu jest kontrowersyjna i to wydaje mi się, nie bez przyczyny ;) Chętnie poczytam o wrażeniach innych ;)
Free Your Mind!
  Odpowiedz
#14
Serię poleciła mi siostra. Pierwsze 2 części - do przełknięcia, choć narracja jak dla mnie irytująca, historia dość naiwna, no ale fabuła może uchodzić za na tyle interesującą, żeby to przeczytać. Jednak ostatnia część - ledwie przebrnęłam. Rozumiem, czym można się zachwycać, ale jak dla mnie to naprawdę mało ambitna lektura, bardzo naiwna i niestety nie polecam innym.
  Odpowiedz
#15
Odjechani! Zerknął ktoś z Was na tę książkę? Może dostał ją ktoś od Mikołaj?
:diabel
Free Your Mind!
  Odpowiedz
#16
Przeczytałam pierwszą część.
Za resztę podziękuję.
Syf i grafomania. Bardzo ubogi słownik autorki. Tak jak i wyobraźnia.
A koło BDSM to nawet nie stoi. ;)
  Odpowiedz
#17
W oryginale jest MINIMALNIE lepsza niż w naszym ubogim tłumaczeniu, ale i tak baaardzo słabe. :P
  Odpowiedz
#18
Przeczytałam, tylko po to by wiedzieć o co tyle szumu...
Ot takie romansidło dla niby niegrzecznych dziewczyn....
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nie żyje James Herbert, wybitny twórca horrorów [*] Mesajah 0 1 962 21.03.2013, 10:39
Ostatni post: Mesajah

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości