Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Europa w Nowy Rok
#1
[Obrazek: 1526470_10152552756669922_585505547_n.jpg]

Oczywiście zdjęcia posklejane, bo państwa mają róże strefy czasowe ;]
  Odpowiedz
#2
No no, niesamowity widok. Nawet na morzu szczylali :D
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#3
Fajnie też wyglądają miasta nocą, kiedy jest bezchmurnie a samolot zbliża się do lądowania ;)

Nicholas- no a jak ;) Mają być gorsi? :)
  Odpowiedz
#4
Ciekawe ile energii pirotechnicznej w przeliczeniu na TNT zostało wyzwolonej tamtego dnia... :)
  Odpowiedz
#5
Aa, to fajerwerki. Byłem ciekaw co to za coś pomiędzy Wielką Brytanią a Norwegią.
Widać większe miasta jak Moskwę, Londyn nawet Gdynię i Wrocław. Łoh, cała Belgia i część Holandii w fajerwerkach do tego północna część Italii, o i nawet nad Nilem strzelali. :)

Z jakiej odległości od ziemi robiono zdjęcie?
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#6
Paweł napisał(a):Z jakiej odległości od ziemi robiono zdjęcie?
Z lotu ptaka było zrobione, o ile wiem:D
Pierwszy raz tak widzę prześliczną Europę, o ile wiem w tym roku w Polsce kupiliśmy najwięcej fajerwerków oraz wyrzutni rakiet.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#7
Haker napisał(a):Z lotu ptaka było zrobione, o ile wiem

To ja tyle lat żyłem w błędzie i myślałem że to są bociany, ale nie, nad moim domem latają samoloty.
Jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić. Auc
No... ale dla Hakiera wszystko jest możliwe.

Stawiam na 25 tysięcy kilometrów.

Haker napisał(a):Pierwszy raz tak widzę prześliczną Europę, o ile wiem w tym roku w Polsce kupiliśmy najwięcej fajerwerków oraz wyrzutni rakiet.

Co rok to więcej.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#8
(03.01.2014, 16:29)Haker napisał(a): Pierwszy raz tak widzę prześliczną Europę, o ile wiem w tym roku w Polsce kupiliśmy najwięcej fajerwerków oraz wyrzutni rakiet.

Fajerwerków może tak, ale nie wyrzutni rakiet, z tym to do ruskich Haha
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Tworzymy nowy Kodeks Obywatelski Vilandra 5 2 020 03.11.2013, 20:56
Ostatni post: Kaiselin
  Fabrycznie nowy Fiat 126p B0hazard 10 4 249 28.05.2013, 16:12
Ostatni post: da Vinci
  Nowy wygląd na Allegro Swordancer 21 6 946 17.04.2013, 08:18
Ostatni post: Cassius
  Nowy wirus! Nieśmiertelny 10 4 232 18.02.2013, 17:54
Ostatni post: Mychaty
  Nowy event na moim kanale Signal 5 2 031 11.09.2012, 22:13
Ostatni post: Signal

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości