Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Facet (nie)potrzebny od zaraz
#1
Video 
Cześć
Ostatnio oglądałem polską komedię: Facet (nie)potrzebny od zaraz, nie przepadam za polskimi filmami, często rodzime komedie romantyczne nie są ani komediami ani romantyczne i myślałem, że teraz też tak będzie. Po namowach koleżanki, znaleźliśmy film w Internecie wspólnie z żoną obejrzeliśmy wieczorem i muszę przyznać, dawno nie bawiliśmy się tak dobrze. Szczerze polecam. Oglądał ktoś, podzielacie moją opinię?
Swordancer napisał 01.11.2018, 19:28:
Pozwoliłem sobie usunąć informację o źródle gdyż nie jest potrzebne, a trwa odwieczna walka z wykorzystywaniem cudzego zasięgu w celach marketingowych bez wymaganej zgody.
  Odpowiedz
#2
Nie wiem czy ktoś może podzielić Twoją opinię skoro w zasadzie nic nie napisałeś. Jedynie to że film Ci się podobał. Tak w zasadzie to co Ci się podobało? Scenariusz był angażujący, zabawny? Wystąpiły jakieś nieoczekiwane zwroty akcji? Ktoś aktorsko się popisał? Może muzyka była świetna? Scenografia, dialogi czy może wykreowane postaci? Co tak bardzo Cię zaskoczyło w tej produkcji? Że była w porządku jak na nasze "polskie" warunki?

Przepraszam że tyle pytań, po prostu się zastanawiam czego oczekujesz w odpowiedzi od ludzi, bo ciężko ustosunkować się do Twojej wypowiedzi. Ja filmu nie widziałem, jedynie zwiastuny i napiszę: spodziewam się typowej słabej komedii romantycznej, próbującej zrzynać pomysły z zachodu, wykorzystując w tym celu powtarzalną do bólu obsadę.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
Niedostępny
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości