Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Freshash
#21
Chomik: YouTube | Portfolio deviantART


  Odpowiedz
#22
Niezły kawałek :)
Gratulacje! ;)
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#23
Z chęcią posłucham Twojego nagrania na lepszym sprzęcie skoro mówisz, że flow do przodu :D
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#24
Czekam na krytykę ;)
Chomik: YouTube | Portfolio deviantART


  Odpowiedz
#25
Niby ok, ale ja lubię czuć emocję, a jak zamknę oczy i posłucham oczy to mam wrażenie, że nawijasz tylko tekst bez głębszego przekonania. Jakbyś nie wierzył w te słowa. No i około 50 sekundy jak te frazy są takie "poszatkowane" to mi też nie podchodzi. Ale ogólnie gratuluję, bo jesteś niezły w tym co robisz, na pewno się rozwiniesz :) Chętnie posłucham czegoś nowego i więcej wiary w siebie i w to co robisz kolego, a wszytko będzie brzmiało lepiej :)
  Odpowiedz
#26
Te "poszatkowane" frazy w okolicach 50 s, to tak specjalnie. W 2:22 znów się pojawiają. Szczerze, jedynie czemu to ma służyć, to nadanie charakteru numerowi żeby był bardziej "nowoczesny".



Tak jak tutaj. Nie każdemu może się podobać taki zabieg :)
Chomik: YouTube | Portfolio deviantART


  Odpowiedz
#27
Nowy kawałek kumpla.
Chomik: YouTube | Portfolio deviantART


  Odpowiedz
#28

Daaawno mnie tu nie było...
Chomik: YouTube | Portfolio deviantART


  Odpowiedz
#29
https://www.youtube.com/watch?v=_G1FTqYpt-A
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości