Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Ankieta: Gdzie mieszkasz?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Willa, pałac.
0%
0 0%
Blok.
16.67%
3 16.67%
Kamienica.
5.56%
1 5.56%
Dom wielorodzinny.
5.56%
1 5.56%
Dom jednorodzinny, dwu lub jedną piętrowy.
61.11%
11 61.11%
Barak, jestem bezdomny.
11.11%
2 11.11%
Razem 18 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Gdzie mieszkasz?
#1
Więc, gdzie mieszkamy? wypowiadamy się oraz głosujemy w ankiecie.
Ja mieszkam w zwykłym domu jedno rodzinnym, można powiedzieć że dwupiętrowy i nie chciałbym nigdzie indziej mieszkać, dlatego że przywykłem do tego, własny dom, własne podwórko, ogródek nie park i mało luzu w ostateczności wybrałbym dom wielorodzinny, a w skrajnych sytuacjach niestety blok, przyzwyczaiłbym się na pewno.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#2
Willa to również dom piętrowy :)

Ja również nie zamieniłbym swojego domu na żadną inną opcję. Cenie sobie swobodę i dużo miejsca, źle się czuję w ciasnych klitkach.
  Odpowiedz
#3
Mieszkam od urodzenia na wsi i naprawdę jestem wdzięczna za to, że wychowywałam się tutaj, a nie w mieście. Chyba tak naprawdę jestem z ostatniego pokolenia, które dzieciństwo spędziło na dworze, a nie przed komputerem zakochana w JB czy 1D... No chyba, że dziecko ma mądrych rodziców (unikam generalizacji).
Chciałabym jednak wyprowadzić się do miasta. Bliżej do kina, łatwiej jest się wybrać na koncert, niby większe możliwości. W każdym razie uciec stąd gdzie mieszkam, bo robi się u mnie niebezpiecznie, ech.
Free Your Mind!
  Odpowiedz
#4
Mieszkam we własnym domu jednorodzinnym :) Mimo to iż pochodzę z niewielkiego miasta poczuwam się do tego że i tak mieszkam na jednej wielkiej wsi.
Każdy każdego zna i mi to nie przeszkadza.
  Odpowiedz
#5
Free Your Mind!
  Odpowiedz
#6
A ja mieszkam w domu jedno rodzinnym i jest fajnie przez 4 góra 5 miesiecy w roku gdzie można posiedzieć sobie na dworze. Osobiscie mam dość mieszkania w domu ponieważ dom to wieczna robota zaczynając od podstawowych koszenie trawy raz na tydzień, raz na dwa tygodnie, żeby jakoś ładnie wyglądała działka, zimą oczywiscie odśnieżanie itd. No i pozostaja jeszcze inne obowiazki zwiazane z domem jak wiadomo nic nie jest wieczne i raz na jakiś czas trzeba coś przy domu zrobić.
W tej chwili dom jest do sprzedania i w planach jest wyprowadzka do innego miasta i plan zamieszkanie w bloku nowej generacji zwanym apartamentem w nowym budownictwie z garażem podziemnym i terenem chronionym.
  Odpowiedz
#7
Również cenię sobie swobodę i mieszkam w jednorodzinnym ;) Jakoś nie wyobrażam sobie mieszkania w bloku.
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#8
ja mieszkam w bloku i mi jest dobrze bo musze tylko sprząta\ć swój pokoj a nie cały dom :)
[Obrazek: 7HOfJI1.png]
Niedostępny
  Odpowiedz
#9
Też w jednorodzinnym, ale teraz się wyprowadzam na studia i to się zmieni. Jakoś nie żałuję :D
  Odpowiedz
#10
Mieszkam w bloku i jakoś mi to nie przeszkadza- chyba się przyzwyczaiłam. Kiedyś myślałam, że w przyszłości chciałabym mieszkać w domku jednorodzinnym, z ogródkiem itd, ale teraz patrzę chyba na to bardziej realnie i widzę siebie w przyszłości w bloku (najpierw w małej, własnej kawalerce, później w nowoczesnym mieszkaniu). Chociaż nie ukrywam, że nadal podobają mi się domy, zwłaszcza domki na wsi (chociaż dom w mieście to też niezły pomysł, kto wie, kto wie może kiedyś...)
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] Staram się pisać poprawnie
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Gdzie jest zima? Baron 11 3 686 20.05.2016, 10:05
Ostatni post: bianka2783
  Sylwester 2015/2016 gdzie się wybieracie? Baron 1 1 088 19.12.2015, 13:24
Ostatni post: amb00
  Kupowanie za granicą, cło i vat jak gdzie kiedy? pandokti 3 2 321 14.03.2014, 22:11
Ostatni post: skrzypas
  Sylwester 2013 - gdzie, jak, z kim spędzacie? Jarus 15 4 723 07.01.2014, 15:38
Ostatni post: Demanufacture
  Gdzie założyc portfolio ? krystian1252 5 3 167 23.08.2012, 11:04
Ostatni post: peter

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości