Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Ankieta: Gdzie mieszkasz?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Willa, pałac.
0%
0 0%
Blok.
16.67%
3 16.67%
Kamienica.
5.56%
1 5.56%
Dom wielorodzinny.
5.56%
1 5.56%
Dom jednorodzinny, dwu lub jedną piętrowy.
61.11%
11 61.11%
Barak, jestem bezdomny.
11.11%
2 11.11%
Razem 18 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Gdzie mieszkasz?
#11
Widzę, że Aniodiable z sąsiadem mieszkają obok siebie w barakach. Haha
  Odpowiedz
#12
Dokałdnie od 2 tygodni mieszkam w barakach, chociaż można by było to podciągnąć pod burdel nawet Haha
A to z racji remontu domu LOL
A tak na serio to dom trzy stopniowy ;]
  Odpowiedz
#13
W baraku lepiej się mieszka niż w domu - wiem coś o tymHaha
A po za tym jakbym mieszkał obok sąsiada to życia bym nie miałHaha
Reputacje moją by zniżył do mniej niż zero:D
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#14
Ja mieszkam w bloku :D. Mnie ciekawi kto jest tu bezdomny .
  Odpowiedz
#15
tunio001 napisał(a):Mnie ciekawi kto jest tu bezdomny .
Można się domyślić o kogo chodzi:D
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#16
Radek, Tunio jest nowym użytkownikiem jeszcze Ciebie nie poznał.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#17
Też obecnie mieszkam w domu jednorodzinnym. Ale mieszkałam i w dużych blokach w kilku większych i mniejszych miastach, a wychowałam się na wsi. I szczerze Wam powiem- wybieram jednak domek na peryferiach miasta. Najlepsze dla mnie rozwiązanie.
  Odpowiedz
#18
Demanu, sam mieszkam w takim miejscu i potwierdzam, idealna przystań do życia. Wszędzie blisko, ale jednak z dystansem od tłoku. Zdrowy kontakt z sąsiadami, własny ogródek i podwórko, brak rolników, gospodarstw i zapachów wsi. Zawsze brakowało mi określenia, jak nazwać miejsce pomiędzy miastem, a wsią. Jedno kojarzę z metropolią, a drugie z gospodarstwami, rolnictwem, itd. Miasteczko, chyba tak określiłbym miejscowość taką, jak moja, która nie ma ratusza i praw miejskich, ale nie jest też żadnym zaściankiem.
  Odpowiedz
#19
da Vinci napisał(a):idealna przystań do życia. Wszędzie blisko, ale jednak z dystansem od tłoku. Zdrowy kontakt z sąsiadami, własny ogródek i podwórko, brak rolników, gospodarstw i zapachów wsi.
Ale jednak uwielbiam wracać na wieś, pójść w połowie ciepłego maja na spacer i czuć ten zapach lata.Wszystko ma swoje plusy i minusy. A jedynym wyjątkiem, na jaki z chęcią bym poszła to domek na 'zadupiu' w Bieszczadach. Kocham je i wracam i zawsze wracać będę ;).
  Odpowiedz
#20
Peryferie miasta? Mysli
A może i to jest jakieś wyjście...
Free Your Mind!
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Gdzie jest zima? Baron 11 3 686 20.05.2016, 10:05
Ostatni post: bianka2783
  Sylwester 2015/2016 gdzie się wybieracie? Baron 1 1 088 19.12.2015, 13:24
Ostatni post: amb00
  Kupowanie za granicą, cło i vat jak gdzie kiedy? pandokti 3 2 324 14.03.2014, 22:11
Ostatni post: skrzypas
  Sylwester 2013 - gdzie, jak, z kim spędzacie? Jarus 15 4 723 07.01.2014, 15:38
Ostatni post: Demanufacture
  Gdzie założyc portfolio ? krystian1252 5 3 167 23.08.2012, 11:04
Ostatni post: peter

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości