Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


[Głosowanie] User miesiąca - styczeń 2012
#11
Ja też na Tomka jest spoko. Wszyscy już napisali a ja wybieram za to że mi kilka spraw wyjaśnił.
łɐʍoɹıʍɐz ʇɐıʍś ʎłɐɔ
#12
Ja głosuje na tonyviroosa, ponieważ zawsze można liczyć na jego pomoc w sprawach komputerowych:).
#13
Mój głos oddaję na kolegę B0hazard - za mądre i rzeczowe wypowiedzi na forum oraz za dzielne walczenie o swoją rację w niektórych postach :)
#14
Swój głos oddaję również na tonyviroosa, za jego niezmiennie rzeczowe wypowiedzi i mnóstwo bieżących informacji w sprawie ACTA w zeszłym miesiącu. :)
#15
Trudno mi dzisiaj jest zagłosować ponieważ ostatnio nie miałem czasu pospamić na forum, ale
patrząc na inne głosowania oraz zaglądając do działów widzę sporą działalność tonegoviroosa i to na
niego głosuję właśnie za aktywność.
Przyłącz się do Akcji zgłoś posta!
#16
Głosowanie anulowane!!


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Głosowania na użytkownika miesiąca zostały zamknięte. Baron 8 4 267 12.04.2015, 09:22
Ostatni post: Baron
  [Głosowanie] User miesiąca - maj 2012 Baron 6 4 058 08.06.2012, 13:35
Ostatni post: Borat
  [Wyniki] User miesiąca - kwiecień 2012 Baron 3 2 889 02.06.2012, 13:43
Ostatni post: Motaro
  [Głosowanie] User miesiąca - kwiecień 2012 Baron 9 5 077 16.05.2012, 11:06
Ostatni post: Devil
  [Wyniki] User miesiąca - marzec 2012 Baron 7 4 548 05.05.2012, 14:28
Ostatni post: MissFuneral

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości