Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Gotowanie
#31
MalinoweLove Jakie potrawy najczęściej robisz?
  Odpowiedz
#32
Najczęściej jednak sprawdzone. PRzy dziecku mniej czasu na eksperymentowanie, choć, jak przychodzi weekend to mogę poszaleć ;)
Ale ogólnie staram się gotować raz mięsne a raz wegetariańskie albo nawet i wegańskie potrawy ;)
  Odpowiedz
#33
MalinoweLove Czyli zupełnie odwrotnie niż u mnie. Ja, gdy sam coś gotuję, to praktycznie zawsze jest kotlet, gulasz, itp. z ziemniakami, z ryżem lub z kaszą.
  Odpowiedz
#34
Często sam gotujesz?
  Odpowiedz
#35
MalinoweLove Różnie z tym bywa, ale można powiedzieć, że sam gotuję w miarę regularnie. Matka obecnie siedzi w Niemczech, a ojciec nie zawsze może zrobić obiad, więc ten obowiązek czasem spada na mnie. Zazwyczaj sam gotuję 1-3 razy w tygodniu.
  Odpowiedz
#36
To i tak nieźle sobie radzisz... W tak młodym wieku i umiesz gotować...
i to jeszcze jako facet :D
  Odpowiedz
#37
MalinoweLove Co prawda umiem gotować, ale to nie są duże ilości potraw. Do tej pory sam nigdy jeszcze nie gotowałem np. zup, wiem tylko w teorii jak się je robi, ale nie wiem czy by mi jakaś zupa teraz wyszła, gdybym miał ją sam gotować.
  Odpowiedz
#38
Sama kiedyś miałam podobne wątpliwości , aż nie ugotowałam pierwszej zupy ;)
Choc, są niektóre takie, które dalej się uczę by były idealne :D Np rosół...
  Odpowiedz
#39
Zdarza się Wam korzystać z gotowych dań? Bardzo lubię flaki, raz spróbowalam ugotować to nikt tego nie chcial jeść a zapach w domu no taki sobie ;) wole gotowe z łowicza, nie ma zabawy z pichceniem i od czasu do czasu lubię sobie zjeść. Gotować nawet lubię, chociaż na co dzień nie mam za bardzo czasu.
  Odpowiedz
#40
też lubię flaki
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości