Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera.

Strona Odjechani.com.pl wykorzystuje pliki cookies, pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Gra o tron
Mnie też serial nie porwał, ale kilka tomów przeczytałam i nawet wciągnęło.
  Odpowiedz
@_Magnolia_ po prostu chyba taka moja natura, nie zbiera mi się na wymioty na widok uciętej głowy i wypatroszonych bebechów, może to przez gry komputerowe, które wbrew pozorom w pewien sposób oswajają człowieka z takimi scenami. Z drugiej strony jako, że od zawsze interesuję się psychologią czytałem w okresie dorastania dużo o zbrodniach, czy seryjnych mordercach (tak wiem, ponure hobby). Warto wiedzieć co za ludzie czają się w świecie i nie trudno czasami przypadkiem trafić na jakieś drastyczne zdjęcie, więc człowiek się z czasem oswaja i nic go nie rusza. Znieczulica na takie aspekty może się kiedyś przydać jak trzeba będzie zachować zimną krew w trudnej sytuacji, np. wypadku. Z drugiej strony coś co nie dzieje się naprawdę, a jest jedynie efektem specjalnym nie powinno ludzi aż tak odrywać od ekranu jak Ciebie.

Jak nie oglądałaś serialu, bo jest za mocny, to przeczytaj książki, naprawdę warto. Może delikatniej dla Ciebie będzie sobie coś wyobrazić, niż zobaczyć na ekranie.
¿nʞɔoןɹǝɥs ʎuoןoʍopɐz ǝıqǝıs z śǝʇsǝɾ oɔ ı ou
  Odpowiedz
@Swordaner wydaje mi się, że nie tyle co ludzie zdają sobie sprawę, że to tylko efekty specjalne, co bardziej ogólnie programy są nasycone różnego rodzaju przemocą, więc krok dalej dla części ludzi nie robi wrażenia.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości