Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Grupa Anonymous grozi Polsce.
#1
Wypowiedź skasowana w proteście przeciwko zachowaniu administracji forum odjechani.com.pl
  Odpowiedz
#2
I bardzo dobrze. Oby tak dalej. "Tango Down" i wszystko jasne :D
"Wszyscy Kłamią"... - Gregory House
  Odpowiedz
#3
tonyviroos napisał(a):Dzisiaj grupa Anonymous ogłosiła że posiadają dokumenty polskie które upublicznią jeśli tylko Polska podpisze ACTA.
A skąd ta informacja? Gdzie oni to ogłosili?
Niedobrze, gdy rozum jest specjalistą od krótkich dystansów.
  Odpowiedz
#4
Bym Ci podał koleżanko aisha linka gdzie Anonimowi nadają aktualne informacje co teraz robią ale nie napiszę go tutaj bo regulamin na to nie pozwala. Włącz u siebie priv wiadomości to Ci go prześlę.
"Wszyscy Kłamią"... - Gregory House
  Odpowiedz
#5
No wreszcie jakaś nadzieja na to że do żadnego porozumienia z ACTA nie dojdzie:)
Dzięki Tony, że informujesz nas na bieżąco w tej sprawie.
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#6
Ja dodam, że ten atak został przeprowadzony przez samozwańczą grupę
"Polish Underground".
Hakerzy wyśmiewają banalne zabezpieczenia rządowej strony naszego Premiera.
Oficjalnie podali do wiadomości publicznej login oraz hasło do panelu zarządzania stroną:

Login: admin
Hasło: admin1

Adres strony premiera to: premier.gov.pl
Komunikat opublikowany przez Tonyviroos'a pojawił się również na stronie: kprm.gov.pl

W chwili obecnej zarówno jedna jak i druga strona nie działa (stan na 23.01.2012 g. 12:46)
Grupa "Polish Underground" zapowiedziała, że jak Premier podpisze ACTA, dopiero
wtedy pokażą swoje możliwości i na co ich stać.
Czy to ostrzeżenie rząd potraktuje poważnie czy tylko jako wybryk Internautów?
Kto odpowie za włamania na rządowe strony i serwery?
hmm

Lista atakowanych polskich stron rządowych, które są celem Anonymous oraz Polish Underground:

sejm.gov.pl,
prezydent.gov.pl,
kprm.gov.pl,
premier.gov.pl,
mkidn.gov.pl,
abw.gov.pl,
mon.gov.pl,
cert.gov.pl
(zespół czuwający nad bezpieczeństwem stron rządowych),
pawelgras.pl (rzecznik rządu),

W serwisach społecznościowych i na forach internetowych "Anonimowi" zapowiadają kolejne blokady stron.
"Zaczyna się polska rewolucja" - ogłosił na Twitterze Anonymous.
  Odpowiedz
#7
tonyviroos napisał(a):Jaki komunikat masz na myśli ??
Chodzi o ten wklejony na forum "plakat".
  Odpowiedz
#8
Ale przepraszam bardzo na stronie pisało "Nie należymy Anonymous, Anonimowi nie są hakerami, to dzieci,
które chciały się pobawić w hakerów" więc dlaczego wszyscy oskarżają Anonymous o atak?
  Odpowiedz
#9
tonyviroos napisał(a):Wiem dokładnie za którymi atakami stoi prawdziwa grupa Anonymous a za którymi dzieci neo.

Masz na myśli "Polish Underground" ?

W obecnej chwili nie wiem co się dzieje ponieważ na kanale Twitter Anonymous jest cisza...
Ponoć wszelkie info przenieśli na IRC ponieważ rząd usunął im forum (mają założyć nowe).
"Wszyscy Kłamią"... - Gregory House
  Odpowiedz
#10
Wiecie co ja myślę o Anonymous? - to grupa ludzi którzy uważają się za hakerów a
w zasadzie za krakerów (ang. cracker) a wcale nimi nie są. Jeszcze pamiętam całą
te akcje "Facebook przestanie istnieć" i co? Jak zwykle nic. Włamać się na stronę
rządową gdzie nazwa administratora to admin a hasło admin1 nie jest żadną
rewelacją i Anonymous nie zrobiło na mnie tym wrażenia jeśli w ogóle byli to oni
w co wątpię. Poczytajcie trochę o anonimowych to dowiecie się że żadni z nich
"hakerzy".
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czat gg:37841898 Najlepszy czat GG w Polsce czatgg37841898 5 2 474 12.01.2016, 20:16
Ostatni post: czatgg37841898
  Największy serwis wymiany fanów w polsce ! Michał 2 1 782 29.09.2013, 19:05
Ostatni post: Michał
  Maski Anonymous za darmo - przekręt na Facebooku! adam-as 2 4 007 03.02.2012, 23:29
Ostatni post: Baron
  Anonymous - królowie chaosu - jak do nich dołączyć? adam-as 0 5 177 28.01.2012, 15:51
Ostatni post: adam-as
  Skąd wziąć, gdzie kupić prawdziwą maskę Anonymous? adam-as 1 8 550 27.01.2012, 17:54
Ostatni post: Nicholas

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości