Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Grupa Anonymous grozi Polsce.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4

tonyviroos

Wypowiedź skasowana w proteście przeciwko zachowaniu administracji forum odjechani.com.pl
I bardzo dobrze. Oby tak dalej. "Tango Down" i wszystko jasne :D
tonyviroos napisał(a):Dzisiaj grupa Anonymous ogłosiła że posiadają dokumenty polskie które upublicznią jeśli tylko Polska podpisze ACTA.
A skąd ta informacja? Gdzie oni to ogłosili?
Bym Ci podał koleżanko aisha linka gdzie Anonimowi nadają aktualne informacje co teraz robią ale nie napiszę go tutaj bo regulamin na to nie pozwala. Włącz u siebie priv wiadomości to Ci go prześlę.
No wreszcie jakaś nadzieja na to że do żadnego porozumienia z ACTA nie dojdzie:)
Dzięki Tony, że informujesz nas na bieżąco w tej sprawie.
Ja dodam, że ten atak został przeprowadzony przez samozwańczą grupę
"Polish Underground".
Hakerzy wyśmiewają banalne zabezpieczenia rządowej strony naszego Premiera.
Oficjalnie podali do wiadomości publicznej login oraz hasło do panelu zarządzania stroną:

Login: admin
Hasło: admin1

Adres strony premiera to: premier.gov.pl
Komunikat opublikowany przez Tonyviroos'a pojawił się również na stronie: kprm.gov.pl

W chwili obecnej zarówno jedna jak i druga strona nie działa (stan na 23.01.2012 g. 12:46)
Grupa "Polish Underground" zapowiedziała, że jak Premier podpisze ACTA, dopiero
wtedy pokażą swoje możliwości i na co ich stać.
Czy to ostrzeżenie rząd potraktuje poważnie czy tylko jako wybryk Internautów?
Kto odpowie za włamania na rządowe strony i serwery?
hmm

Lista atakowanych polskich stron rządowych, które są celem Anonymous oraz Polish Underground:

sejm.gov.pl,
prezydent.gov.pl,
kprm.gov.pl,
premier.gov.pl,
mkidn.gov.pl,
abw.gov.pl,
mon.gov.pl,
cert.gov.pl
(zespół czuwający nad bezpieczeństwem stron rządowych),
pawelgras.pl (rzecznik rządu),

W serwisach społecznościowych i na forach internetowych "Anonimowi" zapowiadają kolejne blokady stron.
"Zaczyna się polska rewolucja" - ogłosił na Twitterze Anonymous.
tonyviroos napisał(a):Jaki komunikat masz na myśli ??
Chodzi o ten wklejony na forum "plakat".

B0hazard

Ale przepraszam bardzo na stronie pisało "Nie należymy Anonymous, Anonimowi nie są hakerami, to dzieci,
które chciały się pobawić w hakerów" więc dlaczego wszyscy oskarżają Anonymous o atak?
tonyviroos napisał(a):Wiem dokładnie za którymi atakami stoi prawdziwa grupa Anonymous a za którymi dzieci neo.

Masz na myśli "Polish Underground" ?

W obecnej chwili nie wiem co się dzieje ponieważ na kanale Twitter Anonymous jest cisza...
Ponoć wszelkie info przenieśli na IRC ponieważ rząd usunął im forum (mają założyć nowe).

B0hazard

Wiecie co ja myślę o Anonymous? - to grupa ludzi którzy uważają się za hakerów a
w zasadzie za krakerów (ang. cracker) a wcale nimi nie są. Jeszcze pamiętam całą
te akcje "Facebook przestanie istnieć" i co? Jak zwykle nic. Włamać się na stronę
rządową gdzie nazwa administratora to admin a hasło admin1 nie jest żadną
rewelacją i Anonymous nie zrobiło na mnie tym wrażenia jeśli w ogóle byli to oni
w co wątpię. Poczytajcie trochę o anonimowych to dowiecie się że żadni z nich
"hakerzy".
Stron: 1 2 3 4