Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Gwarancja LG - 4 usterka i wymiana telefonu
#11
ja także miałem telefon w serwisie tylko oddawałem na Marynarskiej w Wwie. naprawa trwała 4 dni. i były naprawy:
1) wymiana płyty głónej
2) wymiana płyty głównej
i w następnym dniu po odebraniu reklamacji z serwisu poszedłem 3ci raz do serwisu i serwisant powiedział że ponownie będzie wymiana płyty głównej ale zastosował się do tych 3ch napraw i dzisiaj wysłali pismo do mławy w sprawie wymiany telefonu na nowy całkowicie model. tak więc czekam kilka dni na decyzję siedziby i zobaczymy co z tego wyjdzie. :)
  Odpowiedz
#12
Mnie wymieniali szybkę 4 tygodnie i jeszcze musiałem zapłacić za przesyłkę. Sprzedałem telefon na aukcji i wziąłem na raty iPhone. Póki co jeszcze nie musiałem go serwisować, ale wydaje mi się, że zadziałają szybciej niż "eksperci" z Samsunga...
  Odpowiedz
#13
no i okazało się prawdą to co mówili w serwisie. trwało to dokładnie 2 tygodnie ale dzisiaj odebrałem nowiutką G3 :) a miałem LG p895 svift vu tak więc przed samym końcem gwarancji udało mi się dostać dużo lepszy telefon :)
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jaki uchwyt do telefonu WazzUp 0 1 187 04.02.2017, 16:05
Ostatni post: WazzUp
  Ściągnięcie kodu blokady telefonu Cassius 2 2 369 24.04.2014, 22:04
Ostatni post: Cassius
  Podsłuch telefonu komórkowego. Monoceros 5 3 530 30.03.2014, 22:51
Ostatni post: Monoceros
  Numer telefonu do wsparcia technicznego Microsoftu pandokti 0 1 815 06.11.2012, 14:07
Ostatni post: pandokti
  Cena Telefonu Mesajah 8 4 789 23.01.2012, 20:00
Ostatni post: Mesajah

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości