Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Idzie wiosna?
#1
[Obrazek: przylaszczki.jpg]
W związku z tym, że serdecznie dosyć mam już śniegu, mrozu i ogólnie pojętej zimy zaczęłam wypatrywać wiosny i chciałabym abyście dołączyli do mnie wpisując w tym wątku to, co Wam oznajmia, że zbliża się zmiana pór roku, Jako pierwsza wpiszę zauważalne wydłużanie się dnia;) Czekam na więcej!
[Obrazek: podpis.jpg]
  Odpowiedz
#2
Powoli dziewczyny pojawiają w dekoltach ;)
:diabel Przepraszam, czasem nie potrafię się ugryźć w język.

Dziwne lecz u mnie nadal zima :(
Może na drogach lekko widoczne roztopy.
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#3
Całe przemoczone buty od roztapiającego się śniegu. Co 3 metry mina na trawniku, dziewczyny zaczynają się uśmiechać ( dziwne, ale na wiosnę to jakoś na nie działa) no i pogoda jakaś taka przyjemniejsza.
  Odpowiedz
#4
Myślę że jaszcze przez jakiś czas biała sraczka będzie powracać i męczyć moje buty. Tak jest od kilku lat. Ledwo pamiętam zimy w której mróz trzymał do wiosny, a śnieg topniał tylko raz. W moim regionie było tak zawsze, a teraz klimat się ocieplił, a może raczej zwariował.
  Odpowiedz
#5
Przypominam, że wątek miał mieć pozytywne zabarwienie:), żeby łatwiej było doczekać wiosny.
[Obrazek: podpis.jpg]
  Odpowiedz
#6
Hm... kiedy rano wyszłam w zimowej kurtce, było mi za gorąco, a gdy po południu założyłam wiosenny płaszczyk, było mi za zimno. Liczy się jako oznaka nadchodzącej wiosny? :P
  Odpowiedz
#7
Powiedzmy pół na pół:D
[Obrazek: podpis.jpg]
  Odpowiedz
#8
MissFuneral napisał(a):Hm... kiedy rano wyszłam w zimowej kurtce, było mi za gorąco, a gdy po południu założyłam wiosenny płaszczyk, było mi za zimno. Liczy się jako oznaka nadchodzącej wiosny?

Gdy ja wyszedłem dziś w samej koszulce, to było mi w sam raz. :P
  Odpowiedz
#9
Koty pod moim oknem drą mordy tak, że nawet jakbym chciała iść spać, to nic z tego.

Znaczy się zaczyna się pora, żeby się "seksić" :D
  Odpowiedz
#10
Vilandra napisał(a):Znaczy się zaczyna się pora, żeby się "seksić"
Gdy u mojej babci dłuższy czas nie było kota w domu, (a był to marzec) mówiła, że pewnie się "cioka".
Mina babci, gdy 5 letni szczeniak pyta o definicję tegoż słowa - bezcenna :diabel

Swoją drogą ciekawy "slang", prawda? ;)
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości