Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Ile lat ma moja siostra?
#11
W założeniu zdania chodzi o wszystkich facetów, po po prostu źle zrozumiałeś "jeden raz z pozostałymi", to chyba jasne, no ale dodałem "mężczyznami", aby było jeszcze jaśniej. Twoja odpowiedź jest niewłaściwa, zdrady dokonano 24 razy. Haha Fajnie byłoby tak być facetem, przespać się z cudzą żoną i nie zdradzić własnej jednocześnie. ;)
  Odpowiedz
#12
Aż przypomniała mi się pewna sytuacja z przeszłości, jak to mój znajomy, straszny sknera, pił ze mną i moim przyjacielem. Byliśmy już po paru flaszkach, posiedzenie dopiero się w sumie zaczynało, robiliśmy ściepę na 0,7 i każdy dawał dyszkę na stół. Ja rzuciłem, mój druh również, a ten znajomy mówi do nas - chłopaki, daję dychę, ale piątkę chciałbym z powrotem... Spojrzeliśmy się na siebie, znaliśmy go i wiedzieliśmy, że jest z niego niezła złotówa, więc nikogo to nie zdziwiło, mówimy ok... Dołożyliśmy ile tam brakowało i kupiliśmy 0,7. Po jakimś czasie, kiedy już je skończyliśmy, siedzimy nadal niedopici, taka chwilowa cisza, a ten koleś do nas - no to co chłopaki? Ja piątkę jeszcze mam!

Haha

Do dzisiaj to wspominamy i mamy nieziemski ubaw :) Tak mi się skojarzyła ta historia, jak czytałem Wasze wypowiedzi.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pewna moja rozmowa na Facebooku. amb00 2 1 105 12.03.2017, 13:10
Ostatni post: amb00

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości