Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Imigranci na wesoło
#1
Tak na wesoło, aby trochę się wyluzować z tą sprawą z imigrantami  Haha

"Wszyscy Kłamią"... - Gregory House
  Odpowiedz
#2
Z tymi mediami to 100 % racji, aczkolwiek podobno Ewa Kopacz chce przyjąć tych imigrantów.
  Odpowiedz
#3
(29.09.2015, 09:38)amb00 napisał(a): Ewa Kopacz chce przyjąć tych imigrantów.
To sobie może chcieć, przez miesiąc nie zdąży, a tyle jej zostało do końca władzy :>
[Obrazek: nUaG1Gm.png]


  Odpowiedz
#4
Ewka nie chce wygrać, tylko liczy na jakiś eurostołek.
  Odpowiedz
#5
[Obrazek: 14396500646091.jpg]
  Odpowiedz
#6
[Obrazek: 0_1_68007_Biedni_uciekajacy_przed_wojna_..._amb00.jpg]
  Odpowiedz
#7
Niby wszystko ładnie, spoko, ha ha ha hi hi hi, a nawet nie zdajecie sobie sprawy, jakie problemy są z tymi skur*&^mi, którzy włażą do naczepy w niektórych portach albo przy Eurotunelu. Za każdego takiego gagatka kara to 2000. Funtów. Dajmy na to- wlezie ci na naczepę takich 3. Nagle robi się z tego 6000. Funtów. Dziś sprzedają szterlinga za około 5,78. To się robi 34.680 złotych. Wyprawienie kierowcy w drogę kosztuje mnie około 6 tysięcy. To jest 5 kursów. I serio, straż się nie chromoli, czy ty chciałeś go przewieźć czy wlazł na naczepę jak byłeś w kiblu. Zapłacić trzeba. Sorry, że może dla Was to brzmi ostro, ale dwóch takich znalezionych potrafi narobić problemów. Nawet, mimo karnetu TIR czy plomby na naczepie.
  Odpowiedz
#8
Easy, Dema :) Mój post miał za zadanie rozluźnić trochę tą poważną sprawę. Doskonale wiem co się dzieje i zdaję sobie z tego sprawę oraz z konsekwencji, które z tego wynikają z obu stron, bo ten temat śledzę codziennie.
Te wszystkie hejty, nienawiść lub współczucie, miłosierdzie itp. to codzienność na portalach społecznościowych. Jednak można czasem spojrzeć na to z zabawnej strony przymrużając oko i trochę się wyluzować.
Ciągłe napinanie się z tej sytuacji jak dla mnie to jest bezsensu. Jak ktoś chce zaszyć się we własnym kąciku i patrzeć na to ciągle poważnym spojrzeniem i przejmować się to proszę bardzo. Każdy z nas ma własne życie i wydaje mi się, że powinniśmy się skupić głownie na nim :)
"Wszyscy Kłamią"... - Gregory House
  Odpowiedz
#9
  Odpowiedz
#10
Najbardziej dobijające jest to, że imigranci którzy ponoć jadą za pieniądzem itd. Mają lepsze telefony ode mnie. :D
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Imigranci w Niemczech. amb00 1 1 142 16.02.2018, 15:11
Ostatni post: Lebowsky
  Co zrobił farmer, gdy imigranci zamieszkali na jego polu. amb00 3 1 366 09.03.2017, 22:44
Ostatni post: Nieśmiertelny
  Pojedynek picia na wesoło. Gospodarz 0 1 003 18.07.2013, 20:08
Ostatni post: Gospodarz

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości