Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Internet Cyfrowy Polsat - jak się sprawuje
#1
Co sądzicie o Internecie z Cyfrowego Polsatu?
Warto w to wchodzić? Jakieś doświadczenia?
  Odpowiedz
#2
[Wypowiedź usunięta przez Użytkownika]
  Odpowiedz
#3
tonyviroos napisał(a):internet LTE z Polsatu i jak na razie jestem zadowolony
Super, tylko Internet w technologii LTE ma bardzo mały zasięg i tylko wybrane strefy
objęte są LTE.

adam-as wpisz sobie swoje miasto, ulicę i nr aby sprawdzić czy jesteś w zasięgu LTE:
http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/inter...zasiegu.cp

Niedobrze, gdy rozum jest specjalistą od krótkich dystansów.
  Odpowiedz
#4
Zgadzam się aisha, w samym Wrocławiu internet nie jest dostępny w całym mieście (tylko w niektórych rejonach) więc po co mi internet bezprzewodowy który nigdzie nie będzie mógł złapać zasięgu?
Ta technologia jeszcze długo nie będzie dostępna w polsce tak aby mogła zastąpić inne bezprzewodowe sieci. Cena też nie jest taka rewelacyjna 100mb/s za 119 zł z limitem 25GB to śmieszna cena i bardzo mały limit danych. W tej chwili mam z UPC internet 100mb/s za 101 zł i przesiadam się już niedługo na 150mb/s za 150 złotych. Jednak teraz jest taka promocja wcześniej płaciłem ok 200 złotych za 100 mb/s ale bez limit danych więc internet LTE przy moim użytkowaniu (dużo uploaduje i pobieram) odpada.
  Odpowiedz
#5
Nie no Panie i Panowie wszelkie limity odpadają!
Nie żyjemy już wczasach epoki kamienia łupanego.
Chcecie mi powiedzieć że Internet w Cyfrowym Polsacie
oparty jest na limitach danych?

(03.12.2011, 18:59)aisha napisał(a): adam-as wpisz sobie swoje miasto, ulicę i nr aby sprawdzić czy jesteś w zasięgu LTE:
http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/inter...zasiegu.cp

Sprawdziłem. Nie ma mnie w zasięgu LTE. Jestem tylko w zasięgu HSPA+.
Dobre to? Testował ktoś?
  Odpowiedz
#6
[Wypowiedź usunięta przez Użytkownika]
  Odpowiedz
#7
Mieszkam niedaleko Tarnowa tam szybkosc oscyluje w granicach 5mb do 8 w technologi HSPA+.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zakupy przez internet Karol 16 7 289 12.11.2014, 12:05
Ostatni post: blizna
  zarabianie kasy przez internet (Wypłaty instant) Br0nek1234 0 1 277 01.06.2013, 14:40
Ostatni post: Br0nek1234
  Internet - zawieranie nowych znajomości adam-as 6 3 711 06.12.2012, 16:25
Ostatni post: d3viL
  Play (Słaby Internet) Damianoslawp 14 7 095 22.10.2012, 18:20
Ostatni post: WIDMO29
Exclamation Jeżeli w przeszłości złapałeś wirusa, możesz stracić internet lupastro 8 3 443 25.07.2012, 11:56
Ostatni post: Diablo09

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości