Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Internet Netia hm?
#1
Witam. Mam internet radiowy który mnie już doprowadza do szału. Chcę wymienić na internet Netia. Mieszkam w mniejszej miejscowości Żnin. Netia obsługuje z tego co wiem teren Żnina. Ale jak to jest z prędkością itp? Bo mnie interesuje intenet do 20 Mbp/s
  Odpowiedz
#2
O to pytaj operatora. W niektórych miejscach wykupisz pakiet do 20 Mbp/s, a nie wyciągniesz tyle, czasem nawet połowy. Wszystko zależy od tego jak zbudowana jest tam sieć i odległości od centrali. Z drugiej strony zastanów się jakie masz inne opcje tam gdzie mieszkasz i zrób sobie zestawienie, sprawdź kto ma korzystniejsze umowy i jak wyglądają sprawy techniczne.
  Odpowiedz
#3
Porównałem opcje, i netia wydaje się najkorzystniejsza. A jak sprawdzić gdzie jest centrala?
  Odpowiedz
#4
Skoro masz dostęp do Netii w Żninie, to pewnie tam mają swoją centralę. O to, czy u Ciebie 20Mbp/s będzie korzystnym internetem dowiesz się od operatora, bo ja Ci nie mogę powiedzieć jaka odległość dzieli cię od węzła. Z resztą ja tych ich systemów nie ogarniam. U siebie w domu mam Orange i tam gdzie mieszkam, nie mogłem podpisać umowy na 20, tylko na 10, ze względu na odległość od ich centrali, wiec Ty się wszystkiego dowiesz od nich. Na ile będziesz mógł sobie pozwolić, na tyle podpiszesz umowę.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Internet daje i zbiera. Jarus 7 3 158 16.03.2014, 02:28
Ostatni post: skrzypas
  Od kiedy macie internet? Paweu 13 4 400 27.10.2013, 18:36
Ostatni post: BeatBox
  Internet radiowy - ip w całym mieście takie samo. Możliwe? pandokti 2 1 950 03.09.2013, 17:48
Ostatni post: pandokti
  Zarabianie przez internet pandokti 4 1 638 28.08.2013, 13:57
Ostatni post: WazzUp
  Internet radiowy za 35 zł co myślicie? pandokti 11 3 696 06.04.2013, 15:09
Ostatni post: B0hazard

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości