Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Internet radiowy - ip w całym mieście takie samo. Możliwe?
#1
Witam. Chciałem ostatnio z kumplem podorabiać sobie trochę pieniędzy, bo znalazł stronę i wypłaca dziennie po 10-15 $ i ma już na koncie 300 zł, ale mniejsza o to, podał mi link i co się okazało te oferty są już wykorzystane ponieważ z tego ip. Pokazuje to kumplowi, że mi to pisze, i co się okazało, on siedzie 24/24 na tym bo to maniak komputerowy xd, i ma to samo ip co ja. Każdy u nas w mieście kto ma internet radiowy od pewnego dostawcy "Elbonet" ma to samo ip co ja, czy ktoś inny. Czy to wgl jest możliwe? Wiem, że po ip mnie nie namierzą bo całe miasto na jednym leci, ale po adresach mac itd mogą. Spotkał się ktoś z tym ? Na jakiej zasadzie to działa, i jak to możliwe, aby całe miasto i okolice leciały z jednego ip ? Pozdro :D
  Odpowiedz
#2
Po prostu, musi być jeden wielki ruter, można to tak nazwać i do tego rutera są podawane dane, ściąga on dane które wysyła do komputerów/laptopów w naszych domach, Wy wszyscy jesteście podpięci do tego rutera, tak jak każdy Polak nawet za granicą do Polski bo obywatelstwa np Niemieckiego nie posiada, myślę że to tak działa.
Hehe, jakby kilka osób założyło konto na odjechanych to by się bany posypały, chociaż mieszkacie od siebie o 1km dalej czy coś takiego, ta cała sprawa jest dość dziwna.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#3
W sumie to chyba jest możliwe, bo w całym mieście spotykam czy na telefonie czy laptopie, wiele routerów Elbonet, i w każdej innej części miasta ten router sięgam.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Internet Netia hm? pandokti 3 1 993 23.05.2014, 18:06
Ostatni post: Swordancer
  Internet daje i zbiera. Jarus 7 3 158 16.03.2014, 02:28
Ostatni post: skrzypas
  Sorry, a przepraszam, to wcale nie znaczy to samo... Gospodarz 8 7 295 14.03.2014, 16:34
Ostatni post: skrzypas
  Od kiedy macie internet? Paweu 13 4 400 27.10.2013, 18:36
Ostatni post: BeatBox
  Zarabianie przez internet pandokti 4 1 638 28.08.2013, 13:57
Ostatni post: WazzUp

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości