Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Internet radiowy za 35 zł co myślicie?
#11
też mam radiówkę [Obrazek: 58895602] w nocy jest lepiej :)
[Obrazek: 30bl8au.png]
  Odpowiedz
#12
Jak to radiówka - prędkości takie sobie.
Śmieszą mnie trochę te promocję w dzień 4 Mb/s a w nocy 8 Mb/s. Troszkę lipnie ale rozumiem że dzięki temu
cena spada. Osobiście również posiadam internet radiowy lecz wynegocjowałem sobie ofertę indywidualną i mam
łącze symetryczne 10 Mb/s (całą dobę). Wcześniej użerałem się z UPS i ich internetem 150 Mb/s ale prędkości
uploadu były żałosne i strasznie drogie. Aktualny internet starcza mi całkowicie, gdyż nie mam za wiele czasu
i do przeglądania internetu, pobierania czy wrzucania jest spoko i oczywiście tanio. Płacę jakoś 50 złotych i jest oki.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Co myślicie o E-narkotykach ?? KabumKabum 1 978 06.06.2016, 07:23
Ostatni post: amb00
  Internet Netia hm? pandokti 3 1 994 23.05.2014, 18:06
Ostatni post: Swordancer
  Internet daje i zbiera. Jarus 7 3 162 16.03.2014, 02:28
Ostatni post: skrzypas
  Od kiedy macie internet? Paweu 13 4 400 27.10.2013, 18:36
Ostatni post: BeatBox
  Internet radiowy - ip w całym mieście takie samo. Możliwe? pandokti 2 1 953 03.09.2013, 17:48
Ostatni post: pandokti

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości