Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Internetowe uniwersum
#1
Zastanawialiście się kiedyś jak wielkie jest chomikuj w porównaniu z innymi stronami internetowymi. Właśnie tutaj przychodzi nam z pomocą oto ta strona :) internet-map.net
[Obrazek: 421a867ee8343.jpg]
Sprawdźcie jak plasują się odjechani lub wasza strona :D
Chomik: YouTube | Portfolio deviantART


  Odpowiedz
#2
W porównaniu do facebooka, google etc chomikuj.pl jest bardzo bardzo malutkie :)
Czy tylko u mnie nie widać forum odjechani.com.pl? :)
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#3
Bardzo ciekawa strona ;) Ale maluśkie to chomikuj Wysmiewa
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#4
(29.07.2012, 23:56)Nicholas napisał(a): Czy tylko u mnie nie widać forum odjechani.com.pl? :)
Pewnie mało znanych stron na skalę krajową nie widać.
Chomik: YouTube | Portfolio deviantART


  Odpowiedz
#5
Podejrzewam, że w trakcie tworzenia tej strony, forum Odjechani.com.pl jeszcze nie istniało dlatego jest niewidoczne. Przydałaby się jakaś aktualizacja.
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#6
Każdy kraj ma swój kolor ;) odległość oznacza częstość przechodzenia z danej strony na drugą. Zobaczcie jak od chomikuj daleko są inne polskie strony.
[Obrazek: Nwc7AWP.png]
Sygnatura wykonana przez: Rafal07000
  Odpowiedz
#7
Nie wiem czemu ale nie mogę znaleźć polskich znanych portali informacyjnych. Czy wy też tak macie? A poza tym to chomikuj nie jest takie małe jak mi się wydawało i zauważyłem że już jak wpiszesz w google po czymś "ściągnij" pierwsze są linki z chomikuj.
łɐʍoɹıʍɐz ʇɐıʍś ʎłɐɔ
  Odpowiedz
#8
hmm wszystko jasne... portale o podobnej liczbie wejść nakładają się na siebie i dlatego google zasłoniło odjechanych...
  Odpowiedz
#9
synonim11 napisał(a):hmm wszystko jasne... portale o podobnej liczbie wejść nakładają się na siebie i dlatego google zasłoniło odjechanych...

Już widzę że odjechani mają tyle wejść co google ale "Trzeba myśleć pozytywnie" <troll>
łɐʍoɹıʍɐz ʇɐıʍś ʎłɐɔ
  Odpowiedz
#10
No przecież to oczywiste , przyjrzyj się dokładnie jedno "o" w google jest dokładnie takie same jak w odjechanie a drugie - jak w com... znaczy przebija od spodu ;P
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Internetowe rewolucje Dennijs 0 920 13.01.2016, 23:26
Ostatni post: Dennijs
  Aukcje Internetowe Dennijs 5 2 139 23.07.2015, 09:22
Ostatni post: alexon
  Najgłupsze strony internetowe Baron 1 4 511 31.01.2011, 01:30
Ostatni post: Karol

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości