Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jak Minęły Ci Święta Bożego Narodzenia?
#1
Jak dla mnie te święta było bardzo fajne jak każdego roku.Przed świętami zawsze było wielkie przygotowania w kuchni, ubieranie choinki itd...Jeszcze zostało wielkie święto %% czyli pijany sylwester :D

Święta święta i po świętach, ten czas szybko leci ehhh :(
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#2
Ja już nie czuję takiego ducha świąt jak kiedyś. Wigilja była na bogato jak co roku, przyjemna i syta. Brak zimy i dojrzałość sprawiają, że człowiek na święta patrzy inaczej niż kiedyś.
  Odpowiedz
#3
U mnie minęły okropnie, ponieważ ząb mnie bolał jak piorun w dodatku zawiało mnie gdzieś i polik mi spuchł(Chyba czas zmienić dentystę skoro nie zobaczył dziury w zębie...). Brak możliwości jedzenia potraw przez to, że przez opuchliznę nie mogłem otworzyć ust jak zwykle sprawiło ,że tego roczne święta są najgorszymi w moim życiu... Nie życzył bym takiej sytuacji nawet największemu wrogowi :(
[Obrazek: 7HOfJI1.png]
Niedostępny
  Odpowiedz
#4
Za szybko,jeszcze trochę bym sobie poleniuchował.A święta jak to święta dużo jedzenia,prezenty...itd.
  Odpowiedz
#5
Ja tak jak Sword, nie odczułem w tym roku Ducha Świąt. Święta szybko minęły i nie było w nich takiej magii jak co roku :(


  Odpowiedz
#6
Ja miałem dokładnie tak samo jak robotox1. I jeszcze na dodatek nic dużego nie mogłem zjeść przed kolacją wigilijną (bo taką głupią tradycję ktoś wymyślił) przy czym zapieprzałem prawie cały dzień i mając bul brzucha przez 2 dni przed wigilią, przez co wtedy mało jadłem wtedy i przez co dodatkowo byłem osłabiony.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak zamierzasz spędzić tegoroczne święta? Nicholas 10 3 849 13.12.2014, 23:03
Ostatni post: Lalus
  Stroisz dom na święta? Nicholas 4 1 593 13.12.2013, 11:13
Ostatni post: Whisper
Smile Moje przedstawienie z okazji święta Niepodległości-2011 kubi120 0 1 723 16.11.2011, 23:36
Ostatni post: kubi120
  Jakie będą najbliższe święta? Baron 1 2 760 18.05.2011, 12:29
Ostatni post: Beata
  Jak przeżyć swięta... Marszal 1 2 899 10.04.2011, 00:44
Ostatni post: Kucharek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości