Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jak Wam minęło Lato?
#11
To teraz moja kolej, poźno bo późno pomimo tego, że jestem autorem wątku :D. Moje mimo 14 lat może głupio to zabrzmi ale pracowite. Przez cały lipiec pracowałem z siostrą jako instruktor parku linowego, a przy większym ruchu jako ratownik wodny. Ale też wieczorami spotykałem się z drugą połówką :). Ogólnie fajnie imprezki, urodzinki, wesele brata, wypady na miasto, chodzenie na filmy z kolegami. Poprostu ZAJE**ŚCIE! To były jak narazie najlepsze w moim życiu chociaż również nigdzie nie wyjeżdżałem. Miałem jeden poważniejszy wypadek czyli 6 szwów na od kolana przez golenie przy nieudanym skoku na rowerze. To hobby też rozwinęło się u mnie dużo mocniej niż na wcześniejszych wakacjach. W każdym razie super! :P
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz
#12
No cóż, w tym roku inaczej niż w poprzednich latach, nie pracowałem. Za to spędziłem sporo czasu na wyjazdach ze znajomymi i świetnej zabawie. Trochę też pochodziłem na korki z matmy, bo jak na humanistę przystało, mimo najszczerszych starań miałem egzamin komisyjny ( zdany na 3! :D). Tylko koniec trochę nieciekawy, zerwane wiązadła w lewej nodze, uszkodzona łąkotka, połamane chrząstki, ale jestem już po pierwszej operacji i wszystko jest na dobrej drodze, uwierzycie, że to przez złe stąpnięcie w tańcu? Ale pomimo wszystko było..naprawdę dobrze ;)
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości