Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jak napisać ogłoszenie o zaginięciu psa?
#1
Cześć.

Czy macie jakiś sprawdzony sposób na napisanie ogłoszenia o zaginięciu psa?
Ja robię to pierwszy raz i coś już naskrobałem, ale czekam jeszcze na wasze sugestie
i propozycje.
  Odpowiedz
#2
Ja ogłoszenie o zaginięciu psa napisał bym następująco:

Informacje o psie.
Charakterystyczne rzeczy
Można napisać o nagrodzie za znaleźnienie ale nie trzeba
Twoje miejsce zamieszkania lub jakikolwiek kontakt


Elementy te muszą być...:)
  Odpowiedz
#3
Cytat:Zaginął pies


Dnia 29 września (sobota) zaginął pies!
Duży czarny pies z białą łatą na przodzie rasy owczarek mix. Średnio długa sierść. Pies wabi się GABI. Suczka spłoszyła się w okolicach kościoła w Mszanie Dolnej hukiem petard. W dniu zaginięcia miała na sobie czarną skórzaną obrożę. Jeśli ktoś go zobaczy proszę o pilne powiadomienie!

Kontakt: 72727272

Takie coś wystarczy myślę.
Teraz szukam jeszcze zdjęcia.
  Odpowiedz
#4
Wiesz, w takim wypadku treść nie jest nawet tak ważna jak to, żeby plakat przyciągał wzrok - duże i wyraźne zdjęcie, najlepiej w kolorze, duży napis o zaginięciu psa - może czerwony albo w jaskrawej ramce, żeby od razu rzucał się w oczy. Po zdjęciu z innego wątku widzę, jaki to pies, ale rasa "owczarek mix" brzmi jakoś dziwacznie... Może owczarek niemiecki z domieszkami? Albo mieszaniec owczarka niemieckiego?

W każdym razie trzymam kciuki, żeby piesek się odnalazł. :)
  Odpowiedz
#5
Owczarek mix - tak ma w rodowodzie. ;)

Wysłane z mojego HTC Wildfire S A510e
  Odpowiedz
#6
Tak jak powiedzieli wcześniej forumowicze. Duże litery, jakiś jaskrawy kolor tła dla zwrócenia uwagi i jakaś nagroda za znalezienie. Mam nadzieję, że piesek się znajdzie :(
Chomik: YouTube | Portfolio deviantART


  Odpowiedz
#7
No więc tak. Kolorów użyć nie mogłem więc znalazłem kolorowy papier. Dołączyłem info d nagrodzie i kilka zdjęć.

Wysłane z mojego HTC Wildfire S A510e
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości