Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jak pozbyć się google+ z Youtube
#1
  Odpowiedz
#2
Haha :D O gość jaka furia :D
Od 1:03 najlepsze :P Szkoda tylko laptopa ale ogólnie filmik zajebisty! :D leci za niego reputka :P

Ale jednak oglądając więcej jego filmików np. ten dokładniej w 2:33 śmiem twierdzić, że raczej nie wszystko z nim ok :/
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz
#3
Ile on marnuje jedzenia :-).

PS.
Co Ci ludzie mają do tego google+? Jak dla mnie jest dość spoko.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#4
O mój boże!
Gościu powinien się leczyć -.- W afryce głodują, a ten napierdziela jedeniem w urządzenia kosztujące też nie małą sumke -.-
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#5
Ale dostaje za to dużo kasy https://support.google.com/youtube/answer/97527?hl=pl . Zobacz ile wyświetleń mają jego filmy, więc to wszystko się zwraca.
  Odpowiedz
#6
Nie rozumiem tego zamieszania wokół google i g+ i youtube. Jak się komuś nie podoba to może przecież nie używać- nikt nie każe. Może używać yahoo, bing, vimeo, wrzuty, soundcloud, facebooka, naszej klasy. Internet jest pełen zamienników. A bojkot produktu da więcej niż wyżywanie się na laptopie czy nawet pisanie maili do wujka Google.

Czy filmik mi się podoba? Średnio. Nie mówię już o treści ale o pomyśle- nie jest co prawda najgorszy ale widziałam lepsze.
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] Staram się pisać poprawnie
  Odpowiedz
#7
Też nie widzę problemu w używaniu Google+ (który mi się nawet spodobał) i
łączenia go z YouTube ponieważ tak naprawdę nic to nie zmienia oprócz
dodania kilku dodatkowych opcji. Nie rozumiem natomiast Twojej wypowiedzi:

(02.02.2014, 17:12)Kaiselin napisał(a): (...) youtube. Jak się komuś nie podoba to może przecież nie używać- nikt nie każe.

Cytując:

(02.02.2014, 17:12)Kaiselin napisał(a): (...) facebooka, naszej klasy. Internet jest pełen zamienników.

Nie rozumiem, w jaki sposób Facebook lub naszaklasa (która w sumie nie
istnieje ponieważ jest nk) jest zamiennikiem do YouTube? Przecież te portale
służą to całkowicie czegoś innego.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#8
@up: miałam na myśl ogólnie zamienniki do produktów spod bandery Google a Faceboook i nk to oczywiście zamiast Google+ :)
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] Staram się pisać poprawnie
  Odpowiedz
#9
░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂ ☻/ Ten czołg & Bob są przeciwko Google+
Il███████████████████]. /▌ Skopiuj i wklej w całego
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.. / \ YouTube jeśli jesteś z...

Ja też jestem przeciw Google+ :)
(02.02.2014, 17:12)Kaiselin napisał(a): Jak się komuś nie podoba to może przecież nie używać- nikt nie każe.
Może nikt nie każe, ale jednak tak jak jest na tym filmiku, wejdziesz gdziekolwiek widzisz google+. Kiedyś Youtube było wolne od google, teraz jest zależne.
Dlaczego nie lubię Google+? Oto moje argumenty:
-Spowalnia komputer
-Zawsze, gdy korzystam pokazuje "Wypróbuj Google Chrome" - miałem, spróbowałem, NIE CHCĘ
-Śledzi użytkowników i pozyskiwanie o nich danych
-Nie da się tego wyłączyć
-Przejmuje cały internet

Jednym słowem "-wkurza mnie"

Kiedyś Google było inne. Była to po prostu wyszukiwarka. Teraz to chce władać całym internetem, brakuje im tylko własnego systemu operacyjnego. Korzystam z wyszukiwarki z konieczności (tylko w google się dobrze szuka), ale coraz częściej mam ochotę też wywalić to google do kibla. Ciągłe te reklamy, elementy, które mnie w ogóle nie interesują (jak właśnie Google+, czy inne np. Książki, Filmy itp.) i tak muszą się w przeglądarce ładować przez co zabierają mi czas. Mam ochotę korzystać z binga, ale w Polsce jest niestety to jeszcze nie możliwe. Youtube niestety weszło w tą 'chorą politykę' :(.


  Odpowiedz
#10
Racja, najgorsze jest właśnie szpiegowanie użytkowników i współpraca z NSA. Co do systemu to Google już ma własny system: http://pl.wikipedia.org/wiki/Google_Chrome_OS
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Filmy z serii "Thug Life" na Youtube Swordancer 6 1 959 07.04.2015, 17:50
Ostatni post: Adiyoshi
  Google Maps na polskiej wsi Nicholas 9 2 540 26.02.2014, 19:28
Ostatni post: da Vinci
  Google się uczy? B0hazard 2 1 738 11.05.2013, 19:53
Ostatni post: Mychaty
  Wklep w google :P WazzUp 6 2 477 02.04.2013, 18:04
Ostatni post: Vilandra
  Youtube i Harlem Shake! Nicholas 5 2 132 07.03.2013, 18:15
Ostatni post: Mychaty

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości