Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jak przenieść filmy z dekodera nbox na komputer
#1
Witam.
Wiecie jak przenieść filmy z dysku twardego dekodera Nbox na dysk twardy komputera?

Gdzieś tam czytałem że można to zrobić przez połączenie do sieci dekodera , ale nie było szczególnych informacji na ten temat...
  Odpowiedz
#2
odświeżam
  Odpowiedz
#3
a masz moze jakiś kabel usb ?
  Odpowiedz
#4
mam kabel jakiś ale tylko z jednej strony. Nie mam takiego kabla który ma z obu stron wejście USB. Myślisz , że zadziała taki sposób? Jak co moge kupic taki kabel
  Odpowiedz
#5
Myślę, że może zadziałać tylko zobacz czy w tym dekoderze jest takze wejście usb. Jeśli będziesz chciał zrobić nodwrotnie, czyli film z kompa przegrać do dekodera to wystarczy mieć tylko pendrive.
  Odpowiedz
#6
a dekoder nie ma żadnych zabezpieczeń ? np kodowanie filmów albo cos
  Odpowiedz
#7
Raczej nie powinien mieć takiego czegoś, bo tak np działa piracenie seriali.
  Odpowiedz
#8
To raczej nie jest możliwe, możesz co najwyżej pobawić się w przechwycenie wideo przez kabel. Są urządzenia do przechwytywania wideo, ale zwykle bardzo drogie.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Komputer nie widzi pendrive Marika 17 7 643 17.03.2014, 02:35
Ostatni post: skrzypas
  Komputer nie odczytuje płyty. SimLay 6 2 924 17.03.2014, 02:32
Ostatni post: skrzypas

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości