Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jak się zmieniliście na forum?
#1
Taki temat. Pytanie raczej do użytkowników, którzy są na stronie szmat czasu a przynajmniej rok, dwa.

Jak zmieniliście się pod względem mentalnym, fizycznym podczas pobytu na forum licząc od dnia rejestracji?

Ja się tutaj zarejestrowałem w maju 2013 roku, więc 4 lata temu niespełna. Od tamtego momentu na pewno wydoroślałem dużo, inaczej myślę, nie zajmuję się głupotami jak kiedyś no i piszę poprawnie. Niegdyś nie miałem problemów z ortografią jednak pisałem trochę chaotycznie i stylistyka lekko kulała.

A Wy jak się zmieniliście od czasu rejestracji?
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#2
Ja się zarejestrowałem 6 grudnia 2013 roku jak jeszcze chodziłem do gimnazjum. Czyli już ponad 3 lata minęły od mojej rejestracji tutaj.
Jeśli chodzi o zmiany mentalne, to przede wszystkim już doskonale wiem co chcę robić w życiu, dobrze zaplanowałem swoją przyszłość. Choć już od bardzo dawna mam kierunkowe zainteresowania, które się niezbyt zmieniły od 10 lat, i które przez część tego czasu rozwijałem, to jednak dopiero od powiedzmy 2 lat dobrze wiem co z tym dokładnie robić. Na początku 2015 roku między innymi zająłem się programowaniem, co uważam za sporą zmianę w moim życiu. Od mojej rejestracji znalazłem swoje pierwsze prace, jedna na czarno, kilka na umowę zlecenie i jedna i na umowę zlecenie i o dzieło, co też było sporą zmianą w moim życiu. Więc na pewno przez ten czas nieco wydoroślałem. Fizycznie też się trochę zmieniłem, bo przybyło mi niemal 20 kg masy. Mięśni, tłuszczu niestety też. Reasumując to wszystko, z pewnością przez ten czas się zmieniłem pod bardzo wieloma względami.
  Odpowiedz
#3
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#4
(19.02.2017, 03:01)amb00 napisał(a): Fizycznie też się trochę zmieniłem, bo przybyło mi niemal 20 kg masy.

No ja to samo tylko w obie strony.

Ja się tutaj zarejestrowałem dokładnie 7 maja 2013 roku. Wówczas ważyłem jakieś 65kg w kilka miesięcy dobiłem do wagi 75 kg następnie w we wrześniu 2014 już jakieś 80 było, później jeszcze pięć wpadło na zimę więc suma sumów 85kg. Wiosną 2015 postanowiłem schudnąć, zacząłem gdzieś w maju/czerwcu i już w środku sierpnia schudłem do 73kg, latem 2016 jak przyszło poważne bieganie to waga pokazywała 68/9 kg, obecnie jest to 70.

Tak to jest jak się dojrzewa a w moim przypadku zakup skutera mnie roztył haha. W pierwsze trzy dni zrobiłem 300km i już czwartego trzeba było jechać na przegląd. Mina faceta u którego zakupiłem skuter i który później robił ten przegląd - bezcenna.
Skuterkiem sobie popylałem tu i tam do babci na "obiadki" :) o matko
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#5
Swoim życiu rozwaliłem skutera bo zapatrzyłem się na seksowną dziewczynę, czy żałuję że to zrobiłem? - chyba nieee :D
Zacząłem jeść warzywa, odstawiłem na bok napoje alkoholowe, przez 3 miesiące dochodziłem do wniosku że matura nie jest mi w ogóle potrzebna, dlatego ma ją gdzieś.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wspominani użytkownicy forum Paweu 24 7 112 28.01.2022, 08:18
Ostatni post: Mesajah
  Wasze wspomnienia z forum Odjechani.com Gospodarz 4 1 389 30.06.2017, 14:32
Ostatni post: Lejsi_126
  Najbardziej blyskotliwe wypowiedzi z forum odjechani.com.pl Baron 1 1 250 03.01.2016, 23:13
Ostatni post: amb00
Video Szachowi gracze na forum Robotox 8 2 872 23.03.2015, 00:22
Ostatni post: Robotox
  Reklamowanie Forum Cassius 5 2 388 30.01.2015, 15:31
Ostatni post: Swordancer

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości