Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Wasze wspomnienia z forum Odjechani.com
#1
Postanowiłem napisać tego posta w celu podsumowania moich wspomnień przeżytych na tym forum i chciałbym aby osoby które spędziły od roku 2011 do roku 2017 podzielili się swoimi wspomnieniami tak jak ja z wami.To będzie nasz wspólna piękna pamiątka, niech każda osoba wie kto che zostać na tym forum jak było pięknie i wszystko kwitło za starych czasów. Szkoda że administracja ze starej ekipy znikła, wiadomo że zostały jeszcze niektóre osoby ze starej ekipy ale co to jest ?  :( Czas biegnie niestraszenie, ludzie się zmieniają, każdy idzie swoją drogą a wspomnienia zostają z nami do końca życia.

Pisząc tego posta zbieram myśli co mam wam napisać, to napiszę to co myślę i jak spędziłem najpiękniejsze chwilę na odejchanych.
Zacznę od tego że mam wielki szacunek do ludzi którzy stworzyli to cudowne forum,którzy napracowali się żeby stworzyć działy poddziały grafikę itp... 
bo naprawdę zasługują na "Oskara". Oczywiście należy się też pochwała dla późniejszych administratorów i moderatorów, którzy przejęli stery okrętu dużego i chcą prowadzić dalej na głębokie morze i bardzo dobrze bo to forum powinno się rozwijać ciągle a przede wszystkim być odjechane.
Wiadomo że ekipa ciągle się zmienia, ktoś odchodzi, ktoś przychodzi, kogoś trzeba zbanować jak mnie na przykład  :diabel  Haha Haha Haha Haha Haha Haha
Szkoda że osobiście nie mogę podziękować za wspomnienia piękne, ekipę forum, przyjaciołom tego forum, to mogę wam napisać DZIĘKUJE.

Teraz trochę słów tak szczerych od serca
Jestem z wami od 2012 każdy mnie zna, jaki jestem to jestem, ale człowiek musi zaakceptować drugiego człowiek jakim jest.
"Jak cie widzą po pisowni tak cie oceniają":)
Najlepsze Wspomnienia zapamiętały mi się na przełomie lat 2012-2014, jakie to się jaja działy ze mną że klękać narody, to tylko stara ekipa może się wypowiedzieć i Ci którzy byli moderatorami grafikami administratorami. Oczywiście są osoby na tym forum które są od lat 2011 i chęcią widzę że odwiedzają to forum bo mają chociaż odrobinę wspomnień tego forum  Piwko

Najlepsze to było jak zostałem zbanowany chyba 12 razy na zawsze na forever na The End, a ja i tak zawsze wracałem do was.Przyczyną było to że administracja miała dużo cierpliwości i nerwy ze stali, fakt czasami puszczały nerwy niektórym osobom ale co ja zrobię że Taki jestem jaki jestem :D  :diabel
Miałem nazw wiele bo nie mogłem się decydować(ciekaw jestem jakby miał 120 żon czy bym się wtedy decydował? hmm - pewnie którąś by, wybrał)
Niektórzy powiedzą że zmieniałem nicki jak skarpetki :diabel  dostawałem ostrzeżenia jak lody poranne od żony :diabel , a jak pozbierać to do kupy to było koło 250% mowa łącznie.Nie zapominam też o sprawdzaniu moich postów - oj pisało się kiedyś.Moderatorzy musieli wypić kielicha bimbru żeby mogli to przeczytać to co napisałem hahahaha oj działo się kiedyś.  Haha Haha Haha Haha
Przez to forum przebiegło się dużo konkursów, gdzie były fajne nagrody do wygrywania brało udział około 6 7 osób, teraz jakby zrobić jakiś konkurs to żadna osoba palcem nie kiwnie a czemu bo się nie chce a ja się zechce to nie za darmo.Sam nawet byłem uczestnikiem wielu konkursów mimo że nie zajmowałem jakiegoś wysokiego miejsce ,ale człowiek się cieszył że wziął udział bo forum oprócz pisania postów i ciągłych zmian już nie wspominając o aktualizacjach potrzebuję wrzucić na duży luz.
Wspomnień było dużo zemną za szczególności każdy mnie zapamiętał jako Hakier "Hakier umysłu" w sumie to nie wiem czemu?, może jestem odjazdowym człowiekiem?, że jajcarz ze mnie? to sami odpowiedzcie sobie na to pytanie. Jestem pewien że każdy z was ma o mnie dobre zdanie lub złe, mówię o ludziach którzy są od dłuższego czasu...
Czasu człowiek nie cofnie ale no cóż trzeba żyć dalej a forum musi iść do przodu, jak sami wiecie dużo teraz się dzieje a to za sprawą naszego wspaniałego Swordancer który tak w młodym wieku ma dużo czasu, aby wprowadzić jakieś nowe zmiany bo trzeba i ja to rozumiem tylko żeby nie przesadzić oczywiście.
Ekipa mam nadzieję wie co robi :)  
To chyba tyle co chciałem wam napisać powiedzieć, wiadomo było trochę tego więcej, a może wy pamiętacie najfajniejsze wspomnienia związane nie tylko ze mną lub kimś innym? śmiało podzielicie się  Piwko Prosiłbym aby wypowiadały się osoby które naprawdę maj coś do napisania, a nie tyko na jeden temat.
Czas za wspomnień uważam za otwarty :D
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#2
Moje wspomnienia z forum? Ja nie mam jakoś ich bardzo wiele, choć takim głównym było usuwanie niektórych moich ciekawych materiałów, głównie z działu "W sieci na wesoło..." i grożenie banem. Wciąż mam nawet w skrzynce wiadomości od ekipy związane z tym :D
  Odpowiedz
#3
Pamiętam jak siedziałeś w dziale W sieci na wesoło i dodawałeś filmik za filmikiem :D  Haha
Teraz coś spadłeś z dodawaniem różnych materiałów :D
Jakbyś ty wiedział co ja dostawałem od administracji to sam Bóg wie  :diabel
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#4
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#5
Ja mam niedawne wspomnienie :) Jak wróciłam na forum, to mnie fajnie osoby powitały i z jedną wymieniłam kilka zdań, ucieszyłam się, że znajdę znajomych :)
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wspominani użytkownicy forum Paweu 24 7 657 28.01.2022, 08:18
Ostatni post: Mesajah
  Jakie jest wasze ulubione piwo? Gospodarz 21 9 966 23.08.2017, 09:43
Ostatni post: trykietron
  Jakie byłyby Wasze ostatnie słowa przed śmiercią? Monoceros 3 2 508 07.06.2017, 20:55
Ostatni post: perla86
  Wasze zaręczyny? Jak wyglądały! Karol 13 7 696 28.05.2017, 16:43
Ostatni post: perla86
  Wasze ulubione słowo. Olka 18 4 947 25.05.2017, 03:12
Ostatni post: perla86

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości