Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Wspominani użytkownicy forum
#1
W temacie niech każdy z nas wspomni nieaktywnych już użytkowników forum, których darzył sympatią. Na pewno ktoś taki się znajdzie.

Mi na forum brakuje naszego administratora da Vinciego wcześniej jako buhaj91. Kuba pisał kiedyś bardzo dużo ciekawych i rozbudowanych postów, fajnie się z nim rozmawiało. Miał pomysł na nowe wątki, jego tematy powodowały że na forum wrzało od nowych wypowiedzi. Kubę mam w znajomych na facebooku, kiedyś zamieniliśmy jeszcze parę zdań. W porządku gość, brakuje go tutaj.

adam-as - nasz stary główny admin od którego wszystko się zaczęło. Pamiętam jeszcze jak z nim zamieniłem kilka słów. W marcu 2015 przekazał forum Swordowi. Ktoś może wie jak tam Adam?

Cassius - z tego co mi się wydaję jest z mojego rocznika. Z nim również fajne się rozmawiało

Mesajah - można było z nim porozmawiać, pamiętam że lubi chodzić w rurkach.

Michał - słabo go znałem jednak czasami pisaliśmy na czacie, chyba pamiętam go przez te jego długie włosy. Ostatnio do nas zajrzał, ciekawe czy je ściął.

Adikus - pamiętam że dobrze się trzymał z Kubą, znajomi z jednego miasta. Z nim również się ciekawie pisało.

Shina96 - pisała wiersze, ładnie rysowała, wrzucała dość sporo swoich fotek u nas. Z nią również miałem jakiś kontakt.

Można też wspomnieć wiele innych użytkowników, których mógłbym wymienić ale Ci pozostali w mej pamięci najbardziej.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#2
  Odpowiedz
#3
Szymon - grafik forumowy

Dimix - młody szaleniec :D
  Odpowiedz
#4
Vilandra - Kochałem się w niej :D
Missfuneral - Mól książkowy
Balchu09 - Lubił się zajmować chomikiem
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#5
(14.05.2017, 18:42)Gospodarz napisał(a): Vilandra - Kochałem się w niej :D

Oj tak Lecicalus

Może wpadnie kiedyś do nas.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#6
Paweł mamy podobne wspomnienia.
Da Vinci - Rozbudowane wątki na każde prawie że tematy. Bardzo często skłaniające do refleksji
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#7
(18.05.2017, 21:41)Nieśmiertelny napisał(a): Bardzo często skłaniające do refleksji

Właśnie to mnie tutaj niegdyś przyciągało. Brakuje Kuby.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#8
Brakuje, brakuje... Szczególnie uwielbiałem jego posty odnośnie ludzkiego ciała, pamięci itd. Naprawdę uwielbiałem to czytać.
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#9
(13.05.2017, 11:35)WazzUp napisał(a): Szymon - grafik forumowy

Dimix - młody szaleniec :D

Spokojnie, ten szaleniec jeszcze tu wpada i ma się dobrze ! :D
[Obrazek: Kd6SQvD.png]
  Odpowiedz
#10
MissFuneral
Vilandra
Mesajah
szalony
Monoceros
[Obrazek: aG8bM6P.png]






  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wasze wspomnienia z forum Odjechani.com Gospodarz 4 1 389 30.06.2017, 14:32
Ostatni post: Lejsi_126
  Jak się zmieniliście na forum? Paweu 4 1 176 21.02.2017, 21:03
Ostatni post: Gospodarz
  Najbardziej blyskotliwe wypowiedzi z forum odjechani.com.pl Baron 1 1 250 03.01.2016, 23:13
Ostatni post: amb00
Video Szachowi gracze na forum Robotox 8 2 872 23.03.2015, 00:22
Ostatni post: Robotox
  Reklamowanie Forum Cassius 5 2 388 30.01.2015, 15:31
Ostatni post: Swordancer

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości