Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jak szybki jesteś w pisaniu klawiaturze?
#11
  Odpowiedz
#12
Ja powiem tak. Ja nie patrzę ale po prostu mam odruch że wstukuję klawisz na klawiaturze a jak by mi przyszło wymienić po kolei klawiszę mógłbym się pomylić, ale w pisaniu może mi tylko palec zjechać, nie wiem jak to jest ale podświadomie wiem co gdzie jest :D I ja też się nie uczyłem już w podstawówce a to było z 10 lat temu już nauczyciel był zdziwiony informatyki że szybciej od niego piszę :D
  Odpowiedz
#13
[Obrazek: 09833fa974da3a0ab4ef1f743a3fe5be.JPG]

Trochę średnio, zwarzając na godzinę i na fakt że przeziębienie mnie złapało stwierdzam że mogę lepiej :P
[Obrazek: 3aa6a412f2f8c5f15ec9f5f23f4da4ac.png]
The strength is in the warrior, not in the weapon
  Odpowiedz
#14
Ja piszę bez wzrokowo nigdy się tego nie uczyłem specjalnie, samo przyszło z czasem i doświadczeniem. Jutro zmierzę sobie prędkość bo dziś nie jestem w stanie. Kiedyś nawet robiłem sobie taki tekst że zawiązywano mi oczy i dyktowano tekst, napisałem go bezbłędnie.
  Odpowiedz
#15
Dla mnie nie problem napisać bezbłędnie słowo, chyba że nie wiem jak jakiś trudniejszy wyraz się piszę, ale tak to wszystko wiem jak :P Ja nawet nie patrząc się co piszę jestem w stanie poprawić błąd bo wiem kiedy go popełniłem :D
  Odpowiedz
#16
Macie niezłe wyniki.
Ja swoich lepiej nie zamieszcze.
Okryłbym się hańbą ;)

Ale jak ktoś jest ciekawy odnajdzie
mnie w rankingu.

Wysłane z mojego HTC Wildfire S A510e
  Odpowiedz
#17
A co do tego nieoficjalnego konkursu, ma on jakieś zasady, terminy ?:)
  Odpowiedz
#18
Potraktuj to bardziej jako zabawę.

Wysłane z mojego HTC Wildfire S A510e
  Odpowiedz
#19
No ok ja czekam jak ktoś pobije mój wynik bo tak nie chce mi się go poprawiać :)
  Odpowiedz
#20
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości