Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jak szybki jesteś w pisaniu klawiaturze?
#21
Jedna osoba była blisko miała chyba 18 punktów tylko różnicy, więc się nie bójcie na pewno ktoś mnie prześcignie.
  Odpowiedz
#22
pawel4325 napisał(a):Jedna osoba była blisko miała chyba 18 punktów tylko różnicy, więc się nie bójcie na pewno ktoś mnie prześcignie.

Stary, spokojnie ^^ Wiemy, że masz najlepszy wynik i jesteś naszym forumowym mistrzem klawiatury, jednak tak naprawdę żadnej rywalizacji nie ma. Temat jest czysto informacyjny, a słowa Barona to bardziej podpuszczający do wzięcia udziału żart, niż rozpoczęcie igrzysk... ;) Na dobrą sprawę, jeśli się skupisz i trafisz na sprzyjający tekst, śmiało możesz mieć koło 400 znaków. Parę dni temu siedziałem z Ejdamem na gg i uparcie chciałem przebić 300 znaków, bo cały czas brakowało mi niewielkiej ilości. Wystarczyło kliknąć parę razy w odnośnik i znaleźć tekst bez myślników, dwukropków itd, a od razu ostatecznie wychodziłeś około 50 znaków na plus. Ogółem, fajne wyniki nam wychodziły, ale jednak nie mamy żadnych screenów, więc zostaje to jedynie dla nas. Powiem Ci tylko tyle, że 300-400 znaków to mega szybko, jednak szału nie ma, bo nawet laik wykręci taki wynik na łatwym materiale, a biorąc pod uwagę Twój pierwszy rezultat, jestem pewien, że dasz radę spokojnie zakręcić się koło 500 znaków, no chyba, że wtedy trafiłeś na jakiś tekst z poziomu "very easy" ;) Nie ma to większego sensu, ale czasem chore ambicje i urażona duma bolą na tyle, że nie sposób się powstrzymać, co nie Ejdam? ^^
  Odpowiedz
#23
Nie no świrować nie ma co, a tekst nie był prosty jak 3 razy były wyrazy takie trudne, które się rzadko używa, bo też musiałem je sobie literować :P Wiem że zawodów nie ma ale tak po prostu jestem ciekaw komu tam może wyjść jak się przyłoży. Co do 500 znaków to bym musiał bardzo dużo razy podchodzić i modlić się o cud :D

A co do Mistrza wolałbym ten przydomek co uciekał przez glinami :P Stary dobry film :)
  Odpowiedz
#24
(01.10.2012, 12:45)Buhay napisał(a): Stary, spokojnie ^^ Wiemy, że masz najlepszy wynik i jesteś naszym forumowym mistrzem klawiatury, jednak tak naprawdę żadnej rywalizacji nie ma. Temat jest czysto informacyjny, a słowa Barona to bardziej podpuszczający do wzięcia udziału żart, niż rozpoczęcie igrzysk... ;) Na dobrą sprawę, jeśli się skupisz i trafisz na sprzyjający tekst, śmiało możesz mieć koło 400 znaków. Parę dni temu siedziałem z Ejdamem na gg i uparcie chciałem przebić 300 znaków, bo cały czas brakowało mi niewielkiej ilości. Wystarczyło kliknąć parę razy w odnośnik i znaleźć tekst bez myślników, dwukropków itd, a od razu ostatecznie wychodziłeś około 50 znaków na plus. Ogółem, fajne wyniki nam wychodziły, ale jednak nie mamy żadnych screenów, więc zostaje to jedynie dla nas. Powiem Ci tylko tyle, że 300-400 znaków to mega szybko, jednak szału nie ma, bo nawet laik wykręci taki wynik na łatwym materiale, a biorąc pod uwagę Twój pierwszy rezultat, jestem pewien, że dasz radę spokojnie zakręcić się koło 500 znaków, no chyba, że wtedy trafiłeś na jakiś tekst z poziomu "very easy" ;) Nie ma to większego sensu, ale czasem chore ambicje i urażona duma bolą na tyle, że nie sposób się powstrzymać, co nie Ejdam? ^^
Tak pamiętam jak walczyłeś z przebiciem magicznej bariery 300. Tutaj trzeba trochę poćwiczyć sam od tak sobie miałem te 270 (chyba). Z racji tego ,że coraz więcej przebywamy przed komputerem i często już nawet nie patrzymy na klawiaturę to z biegiem czasu można pokusić o coraz większe wyniki :) Co do urażonej dumy i ambicji to się zgodzę mimo ,że to tylko test sprawdzający to gdzieś tam głęboko siedzi chęć osiągnięcia jak najlepszego wyniku.
  Odpowiedz
#25
To też cecha natury ludzkiej, no ale cóż może na dniach jak będę w lepszej formie po prostu postaram się parę razy zrobić test, może uda mi się coś wystukać lepiej i jak co wtedy dam znać.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości