Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jak usunąć delta-homes?
#1
Exclamation 
Wrrr!
Posiadam Mozzillę, usunęłam wszystkie ciasteczka, nawet całą historię przeglądarki, nie mam także zainstalowanego żadnego programu DELTY (raz tak miałam), wtyczki w formie minimalistycznej. A mimo to gdy za każdym razem uruchamiam przeglądarkę uruchamia mi się strona delta-homes, a oprócz niej strona, którą odwiedziłam na końcu poprzedniej sesji - pomimo tego, że mam ustawioną stronę startową. Podobnie gdy otwieram nową kartę - pojawia się delta homes.
Proszę, błagam - poratujcie! :)
Free Your Mind!
#2
Sprawdź właściwości skrótu do przeglądarki, czy nie ma tam jakiegoś dopisku, a jak jest to go usuń.
#3
No nie wierzę, w życiu bym na to nie wpadła. W każdym razie - podziałało! Stokrotne dzięki! :)
Czego ludzie nie wymyślą, by zaśmiecać innym komputery...

edit: Niestety przy otwieraniu nowej karty dalej pojawia się ta strona....
Free Your Mind!
#4
Nie ma za co. :) Bardzo denerwują mnie te wszystkie pseudo gadżety, które często są dopchane do instalatorów różnych programów i dobrze wiem jakie jest to czasem trudne do ostatecznego usunięcia. Trzeba coraz bardziej uważać instalując różne programy i czasem nawet pobierając je przy użyciu pseudo asystentów pobierania jak przykładowo z dobreprogramy.pl które zablokowałem już w wynikach gogle w związku z tym, że widnieją zawsze na początku, gdy szukam jakiegoś programu. To jest po prostu spam.
#5
Z dobrychprogramów.pl rzadko korzystam. Właściwie ostatnio mało co ściągam. Przy tych instalacjach najbardziej rozbraja mnie opcja "instalacji dla zaawansowanych", w której zazwyczaj można odznaczyć te dodatki, czasem jednak pomimo tego też potrafią się zagnieździć.. Porażka po prostu ;)
Free Your Mind!
#6
Wejdź w Panel sterowania i odinstaluj wszystko o nazwie Delta.

A w Firefox
Otwórz przeglądarkę, przejdź do
Narzędzia –> opcje –> ogólne –> Startup
Teraz wybierz “Pokaż pustą stronę” kiedy Firefox się uruchamia
albo wybierz konkretną witrynę, jak np Google.

Jeżeli będą jeszcze jakieś nieuprzejmości ze strony tego badziewia to pisz.
#7
Przecież problem jest już rozwiązany Baron. :)
#8
Cóż, delta-homes dalej mi się pokazuje, ale tylko przy otwieraniu nowej karty, co raczej przeżyje.

Za to teraz mam problem z jakimiś WebConnectAds - praktycznie przy każdej stronie pojawia mi się z boku pasek z tymi reklamami i po chwili otwierają nowe karty, nawet nie klikam na te reklamy! Otwiera mi się nowa karta co kilka chwil, a na wielkie szczęście Avast natychmiast reaguje. W czasie pisania tego wpisu już
z 5 razy reagował... :(

Czy mnie #@$%^ ktoś wirtualnie atakuje? o.O Mam dość...
Free Your Mind!
#9
(08.10.2013, 19:10)Swordancer napisał(a): Przecież problem jest już rozwiązany Baron. :)

Czy oby na pewno?

Czyli problem jest trochę bardziej złożony.
Mnie zawsze pomagało odinstalowanie
wszystkiego o nazwie Delta i tym podobne.

Przede wszystkim powinnaś usunąć aplikację lub programy
związane z Delta-Homes wchodząc w Panel Sterowania,
a następnie Dodaj/Usuń Programy.
Delta-Homes może kryć się m.in. pod postacią "Delta",
"Delta Toolbar", "BrowserProtect", "Yontoo".
Następnym krokiem jest usunięcie Delty-Homes bezpośrednio w przeglądarce.
#10
Naprawdę nie mam nic takiego zainstalowanego - nawet nie ściągałam żadnych programów ostatnio.

Wyczytałam na angielskim forum, że aby usunąć WebConnectAds trzeba usunąć folder z program files - tak zrobiłam, bo rzeczywiście taki folder był. A to nadal mi się pojawia. Eh.
Free Your Mind!


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak usunąć konto na FB? Baron 4 3 341 12.09.2014, 11:13
Ostatni post: kilon
  Jak usunąć dodatkowe adresy na allegro? Baron 3 8 738 16.10.2013, 12:28
Ostatni post: Nicholas
  Jak usunąć aplikację z konta na Facebook`u lub ograniczyć jej prawa dostępu? Baron 1 4 718 13.10.2012, 19:51
Ostatni post: WazzUp

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości