Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jak znaleźliście się na forum?
#1
Napisz w jaki sposób znalazłeś/łaś się na forum? Jak je znalazłeś/łaś i co sprawiło, że się tutaj zarejestrowałeś/łaś?


Ja osobiście szukałem ciekawego forum wielotematycznego wpisując tą frazę w google pewnego majowego dzionka wieczorem 4 lata temu.

Temat myślę, że można przypiąć. Śmiało piszcie!
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#2
  Odpowiedz
#3
Trafiłem na to forum dzięki poleceniu swojego sąsiada, jak pierwszy raz tu trafiłem to miałem nastawienie takie sobie, lecz później zacząłem wpadać na to forum co raz częściej no i tak już zostało do dnia dzisiejszego...

O ile sobie przypominam to już był taki wątek "jak znalazłeś się na forum" ale mogę się mylić jakby co...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#4
Szukałem nowego forum wielotematycznego, ponieważ na poprzednim usterka techniczna trwała miesiącami, aż w końcu forum przestało istnieć. A może ma po prostu nowy adres, tego już pewny nie jestem.
  Odpowiedz
#5
Znalazłem to forum prawdopodobnie wpisując w wyszukiwarce hasło "forum chomikuj". Przyszedłem tutaj głównie w celu zostawienia reklamy i informacji o konkursie na moim chomiku.


  Odpowiedz
#6
A wiecie, że nie pamiętam? Kojarzy mi się coś, że szukałem informacji odnośnie chomikuj, a może zajrzałem po tym jak zobaczyłem listę MyBB? Nie jestem pewien..
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#7
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#8
Znalazłam forum buszując w necie, a czasem mam potrzebę się poradzić w pewnych kwestiach, a internet wie najlepiej,więc jestem :)
  Odpowiedz
#9
nie wiem jak sie tu znalazlem chyba gdzies na YT byl link
  Odpowiedz
#10
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Wink Tunio Wita Forum ! tunio001 13 3 206 11.11.2013, 21:06
Ostatni post: tungar
  jak usunąć konto na tym forum ??? Bitex1200x 4 2 016 28.08.2012, 15:21
Ostatni post: Bitex1200x

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości