Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jaka kara dla kibiców za wtargnięcie na płytę boiska?
#11
to jest żałosne gdy zwierzęta i dzieci chorują i potrzebują pomocy nikt się tym nie interesuję ale jeżeli chodzi o zdrowych "koni" którzy mają zapłacić karę za "zakłócanie" meczu
to wszyscy nagle chcą im pomagać to jest według mnie chore
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#12
Z strony kibiców to wygląda tak, że mecz był przerwany , czas stracony i nie wiadomo co z biletami czy znowu kupować , każdy był wkurzony i szukał powodu do którego warto było przyjść na stadion , stąd bronią śmiałków , którzy wkroczyli do BASENU :) No i nie widzą powodu do karania ich za to przewinienie , bo przecież wszyscy są tacy mili i nie mają złych zamiarów (jak to na stadionie :D ).

Z strony władz wygląda to tak, że zawalili całe spotkanie za sprawą dachu, woleli by o tym zapomnieć a tu jeszcze kibice chodzą po murawie, i teraz gdyby im to przeszło na sucho to na bank następnym razem będzie nie 3 a 23 osoby na murawie i nie wiadomo czy to będzie tylko nie winna zabawa czy wpierw zabawa a potem bijatyka jak to na stadionie :D
  Odpowiedz
#13
Nie mniej jednak UEFA powinna podziękować tym śmiałkom za rozładowanie atmosfery i przynajmniej chwilowe odwrócenie uwagi od głównego problemu jakim był dach stadionu.
  Odpowiedz
#14
Oprócz wdzięczności UEFA , na miejscu byłaby również wdzięczność TVP i fotoreporterów . Gdyby nie ci kibice , to co pokazywałyby telewizje i gazety w całej Europie - jak deszcz pada ?
Powinni upomnieć się o tantiemy i zastrzec prawa autorskie go choreografii , czy czego tam jeszcze ;)
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
#15
A czy można wykorzystywać publicznie czyjś wizerunek bez zgody (jeśli nie jest to osoba publiczna)?
  Odpowiedz
#16
Nie wiem czy to prawda ale znalazłem właśnie informację ,że poza grzywną otrzymali zakaz stadionowy na 2 lata :|
  Odpowiedz
#17
groziło im ale ostatnio w radiu Żnin u mnie mówili że sprawa została umorzona a groziło im 3 lata więzienia.
  Odpowiedz
#18
No to wiem ,że groziło im więzienie (właściwie to zawiasy) ale dostali grzywnę, o ile się nie mylę.
  Odpowiedz
#19
Nic nie dostali bo została sprawa umorzona. U mnie w radiu mówili, że nawet grzywny nie dostali ani zakazów niczego bo prokuratura w Warszawie umorzyła tą sprawę.
  Odpowiedz
#20
To trochę paranoiczne, bo z jednej strony cały czas słychać od ludzi, którzy chodzą na mecze oglądać sport a nie kiboli, że trzeba z kibolstwem walczyć. Wprowadzono więc surowe prawo, które miało to ułatwić. gdy sąd chciał z prawa skorzystać, zrobiło się wielkie halo, że przecież to było śmieszne. A gdyby skończyło się jak z tym typem z Fenerbahce?:-)

[Obrazek: 1zyknl2.jpg]
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Mecz Polska-Anglia odwołany! Wielki zawód kibiców adam-as 7 4 653 17.10.2012, 16:37
Ostatni post: WazzUp

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości