Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jaki fochołamacz na kobiety?
#11
Drobiazg załatwia sprawę to racja . Kobiety są prostolinijnę.. Przepraszam jeśli moim zdaniem uraziłem jakąś Kobietę ale takie mam doświadczenia. Dziś Europa kreuje KREACJE a nie Kobiety i tu jest problem.. Oglądaliście Film : Baby są jakieś inne ?
  Odpowiedz
#12
Kasztelan7 napisał(a):Kobiety są prostolinijnę.
Ups... u mnie w pracy jak to przeczytali, musiałem szybko zabrać ostre przedmioty wokół monitora.
Pojawiły się komentarze cytuję: "To niech się przerzuci na facetów skoro ma takie doświadczenia z kobietami".
Oj podburzyłeś towarzycho u mnie w pracy heh :D
  Odpowiedz
#13
Usunięto. Sorry!
Nie no, piszę zbyt spontanicznie ( Cenzura ) :D
  Odpowiedz
#14
Ale w pamięci zostaje.
Pamięć kobiety jest bardziej niezawodna niż jakiekolwiek kości RAM do naszych
komputerów.


Tu się nie zgodzę,pozostają tam tylko "drzazgi"coś co bardzo zabolało,wydaje mi się że rzadko jest to drobiazg.
  Odpowiedz
#15
(26.01.2012, 19:45)Karol napisał(a): Co jest najlepsze na Fochołamacza dla kobiety ?

Padnij na kolana i wyznaj przed nią swoją słabość. Żałuj i klnij się na wszystkie świętości, że już nigdy nie dasz jej powodów do opuszczenia głowy w smutnym grymasie. Wykup całą kwiaciarnię, zamów weekend w SPA, kup pierścionek z brylantem i ani się waż pożałować na to wszystko pieniędzy, bo czeka Cię rychła zguba i wieczne potępienie.

Zamów przeprosiny w ogólnopolskim radiu, rozstaw na mieście błagające o wybaczenie bilbordy. Zamieść w codziennej gazecie wyznanie miłości i módl się, aby akurat tego dnia ją kupiła. Przyznaj przed samym sobą, że jesteś marną, podłą i nieczułą istotą, której należy wybaczać przewinienia z takiej ludzkiej zwyczajnej dobroci serca.

A jeśli masz trochę oleju w głowie i rozumiesz, że kobiecie "foch" jest po prostu potrzebny do życia to walnij się głową w najbliższe drzewo, odczekaj chwile, walnij jeszcze raz i jak gdyby nigdy nic wróć do domu. Nie przepraszaj jej, nie rób z siebie idioty, bo ona to wykorzysta. Złapie Cię na słabości i już nigdy tego argumentu nie puści. Będzie Cię męczyć, dręczyć, urządzać ciche dni i proporcjonalnie do upływu czasu doprowadzać Cię do coraz bardziej zaawansowanej choroby wrzodowej. Niech się wyfocha, zamknie jadaczkę (co na pewno na jakiś czas dobrze jej zrobi) i zastanowi się dwa razy, zanim znowu urządzi Ci ciche dni.

To wam powiedziała spec od relacji międzyludzkich doktor magister rehabilitowana - Vilandra.

P.S. (Przed użyciem skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Za szkody na zdrowiu lub przypadki utraty życia spowodowane pochopnym stosowaniem moich rad - nie odpowiadam)
  Odpowiedz
#16
Najlepsze co zrobić nalać szampana do wanny , i w sypać płatki róż , no i oczywiście kolacja przy świecach :) . Pełno świeć i jabłek
  Odpowiedz
#17
Panowie wy poprostu nie znacie kobiet :D
[Obrazek: promyczek_xxpwwhr.png]
  Odpowiedz
#18
(07.08.2012, 19:05)Promyczek14 napisał(a): Panowie wy poprostu nie znacie kobiet :D

I to jest w tym wszystkim piękne. Żyjecie obok nas od stuleci Panowie, dzielicie z nami dni i noce. Jesteście zawsze i wszędzie - wystarczy tylko patrzeć i wyciągać wnioski, ale wam się nie chce lenie jedne i podejrzewam, że za 1000 lat nadal będziecie się zastanawiać jak tu złamać kobiecy foch, a my wam powiemy: takiego wała jak Polska cała - męczcie się :D

Przypis autora:
*męczcie się - za nasz okres i za rodzenie dzieci - ODWET :diabel :diabel
  Odpowiedz
#19
(07.08.2012, 19:14)Vilandra napisał(a): I to jest w tym wszystkim piękne. Żyjecie obok nas od stuleci Panowie, dzielicie z nami dni i noce. Jesteście zawsze i wszędzie - wystarczy tylko patrzeć i wyciągać wnioski, ale wam się nie chce lenie jedne i podejrzewam, że za 1000 lat nadal będziecie się zastanawiać jak tu złamać kobiecy foch, a my wam powiemy: takiego wała jak Polska cała - męczcie się :D

Przypis autora:
*męczcie się - za nasz okres i za rodzenie dzieci - ODWET :diabel :diabel
Powoli zaczynamy rozumieć , ale chyba za późno ... Ja zawsze szanowałem kobiety i nigdy nie przestane ich szanować Serce . Ale żeś nas pojechała :(
  Odpowiedz
#20
Tongue 
(05.02.2012, 16:51)admin napisał(a): A co jeśli kobieta nie ma racji, unosi się ambicją i żąda przeprosin miłe Panie?

Objaśnię pewne zasady.
#1. Kobieta ma zawsze rację.
#2. Jeśli kobieta nie ma racji, patrz punkt 1. : )
_________________________________________

Uważam, że przeprosiny zawsze wystarczą . Ok
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wszystkiego najlepszego kobiety! Sylwester 17 4 403 09.03.2017, 18:33
Ostatni post: Gospodarz
  Jaki tytuł utworu? pandokti 1 1 631 31.05.2016, 15:23
Ostatni post: Suicider
  Ulotkarze - Jaki macie do nich stosunek ? Mesajah 20 7 593 28.02.2015, 14:19
Ostatni post: Shina96
  Jaki prezent pod choinkę sobie sam/sama sprawiles/as ? Mesajah 11 3 855 17.03.2014, 18:26
Ostatni post: Demanufacture
  Najgorsze kobiety w historii mabud73 5 4 720 12.04.2013, 03:24
Ostatni post: Swordancer

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości