Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jaki kraj, taki Chuck Norris!
#1
Haha



Nawet podobny. :D
  Odpowiedz
#2
Nic śmiesznego.
Mam ogromne poczucie humoru ale nabijanie się z osoby która ma problem jest dla mnie żenujące.

Fakt, że się zatrzymali sprawdzić co u niego ale dalsze docinki mogli sobie darować.
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#3
  Odpowiedz
#4
Nicholas napisał(a):Nic śmiesznego.
Mam ogromne poczucie humoru ale nabijanie się z osoby która ma problem jest dla mnie żenujące.

Fakt, że się zatrzymali sprawdzić co u niego ale dalsze docinki mogli sobie darować.

Jak dla mnie grubo przesadzasz i nie wiem nic o dalszych odcinkach. Nikt nie zaprzeczy, że gość przypomina Chucka i krzywdy mu nie zrobili. Jak dla mnie śmieszne jest, gdy Chuck smacznie drzemie sobie w rowie, po kilku mocniejszych. Jednak jak widać znaleźli na skubańca sposób... Polską wódkę!
  Odpowiedz
#5
WazzUp, skąd wiesz?
No trochę przypomina Norrisa, śmieszne? yy... nie, może dlatego że tam gdzie mieszkam jest takich Chucków pełno i już śmienie się z nich stało się nudne, do filmiku nic nie mam, jeśli autora filmiku to śmieszy to fajnie, nie zazdroszczę poczucia humoru bo każdy ma inny gust, są gusta i guściki.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#6
  Odpowiedz
#7
No ale wiesz, różni są ludzie, przyznam że też kiedyś nagrałem jednego pijaczka z bratem leżącego w rowie, jechałem sobie na rowerach wyjąłem telefon i zacząłem nagrywać, był nawalony w trzy du*y i po co ja mam mu pomagać, w taczkę go brać? jak ostatnio koleś leżał na asfalcie to go podrzuciłem trochę, ale ten gościu sobie smacznie dżemie w rowie, po co mu pomagać, wytrzeźwieje i pójdzie, chyba mrówki go żywcem nie zjedzą?
Oczywiście może być to ustawione ale nie musi być.
PS: Czy słowo wyżej ocenzurowane jest aż tak brzydkie że trzeba je cenzurować? no dobra, dobra ale przynajmniej jedną literkę a nie całe słowo.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#8
Nie wiedziałem, że gdzieś na świecie, wszyscy alkoholicy wyglądają jak Chuck Norris! :) Dla mnie to satyra codzienności, dlatego się śmieję i podchodząc do tego tak ponuro niczego nie zmienię. W tej chwili niepotrzebnie występujesz w roli demotywatora.

"Gusta i guściki", to jedno z najbardziej irytujących fragmentów zdań jakie co chwila przychodzi mi czytać w internecie. Tak jakby ktoś miał prawo oceniać czyj gust jest ważny, a czyj nie. "O gustach się nie dyskutuje", brzmi o niebo lepiej. :)

WazzUp, może i ustawione, bo kto to wie, ale prawie każdy ma z nas telefon z aparatem pod ręką. Ludzie nagrywali różne wydarzenia w dużo bardziej niezwykłych okolicznościach i zupełnie przypadkowo.
  Odpowiedz
#9
Heh, ustawione? Nie sądzę ;)
W dzisiejszych czasach każdy ma przy sobie kamerę (tą w telefonie). Kolesie widząc człowieka w rowie zatrzymali się i zaczęli nagrywać. W sumie to nic w tym dziwnego - jaki kraj taki obyczaj.
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#10
Nawet trochę podobny ;o Ale nic śmiesznego z tego ;)
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Taki żarcik w szkole Gospodarz 0 860 06.02.2014, 19:38
Ostatni post: Gospodarz
  Mo pan pikny kraj! Nicholas 8 3 892 03.11.2012, 10:32
Ostatni post: WIDMO29

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości