Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jaki smartfon za około 950 PLN
#21
ovrmaxa bym nie kupował, na forum telchina.pl znajdziesz sto lepszych w tej cenie.

Co do najwydajniejszego obecnie telefonu to nie jest nim Note3 jak tu ktoś pisze tylko Xiaomi MI3, tez chiński, używa go nawet założyciel apple!

A z ciekawostek to Lenovo kupiło motorolę i bedzie produkowało Nexusa6!
kilka nowości ze swiata telefonów
https://www.facebook.com/pages/Chinskie-...5202754657
  Odpowiedz
#22
Note 3 jest obecnie najwydajniejszym telefonem, za nim jest Sony Xperia Z Ultra a na 3 miejscu jest właśnie
Xiaomi MI3, oczywiście według antutu :-). Moim zdaniem telefony z tej półki w wydajności mało się różnią,
ale zauważ że autor pytał o telefon do 950 złotych! Jak kupisz Note 3 nowego, bądź nawet używanego (działającego)
w tej cenie to daj znać, chętnie kupię.

Co do motoroli i Lenovo, słyszałem już tą nowinę spory czas temu. Ciekawe jak ta współpraca się rozwinie.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#23
Brałbym samsunga galaxy s3 , albo coś z stajni sonego , xperie V lub T , no jest jeszcze LG optimus g
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Smartfon godny polecenia mirekSR 2 1 646 22.12.2019, 00:25
Ostatni post: sengana
  Jaki pokrowiec na Lumię 920? Baron 10 6 351 24.02.2019, 19:01
Ostatni post: Kornella
  Jaki uchwyt do telefonu WazzUp 0 1 176 04.02.2017, 16:05
Ostatni post: WazzUp
  Smartfon z wymiennymi podzespołami - projekt Ara Swordancer 3 2 011 16.02.2015, 05:39
Ostatni post: Dennijs
  Jaki telefon do 800zł? Adikus 8 5 937 11.06.2014, 10:02
Ostatni post: czamarek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości