Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jakie masz IQ?
#11
120 :P
  Odpowiedz
#12
[Obrazek: ss-1374758038.jpg]
  Odpowiedz
#13
120. Nie jestem ani debilem, ani geniuszem. Mnie pasuje ;).
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
#14
Jak na pierwszą próbę jestem zadowolony. :)

[Obrazek: aaa-1374759906.png]
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#15
Powyżej setki jest już gites :D
Dobrze że nikt nie miał poniżej :D
  Odpowiedz
#16
Nie wiem czy to dobrze, czy nie ale mam "powyżej przeciętnej" hehe.
Test za pierwszym razem, być może za którymś mógłbym dorwać kilka punktów więcej ponieważ domyślam
się gdzie zrobiłem błąd.

[Obrazek: 1-1374794765.jpg]

[Obrazek: 2-1374794949.jpg]
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#17
Wszedłem jeszcze raz na tę stronkę, włączyłem test i wyszły te same pytania. Poza tym, nigdzie nie ma czasu, więc chyba nie jest on brany pod uwagę. Co za tym idzie, jeśli ktoś się uprze, to i max punktów wykręci :)

Reasumując - test nie jest wiarygodny.
  Odpowiedz
#18
Buhay, ale pobawić się można. Lepiej tam niż na pudelku Haha
Zawsze można trochę logikę poćwiczyć.
  Odpowiedz
#19
Zaraz niewiarygodny :D
Jeśli ktoś nie wie która odpowiedź to nie zrobi
No a w sieci nie ma klucza :D
  Odpowiedz
#20
Buhaj, nie zabieraj nam tej przyjemności wmawiania sobie że jesteśmy "ponad przeciętni".
Co do testu, wiarygodny czy nie ale jeśli ktoś robi go tylko raz w dość krótkim czasie
ma wynik swojej inteligencji. Może nie jest on prawidłowy jednak, można go porównać
do wyników innych którzy również go robili więc jego niedokładność znika :P.

Fuck logic.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości