Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jakie masz IQ?
#31
(26.07.2013, 02:31)Nicholas napisał(a): Jakie było przedostatnie?

[Obrazek: testIQ1-1374824913.jpg]
  Odpowiedz
#32
[Obrazek: iq-1374826464.png]

W ten sposób to zrobiłem. Tak jakby na przeciw siebie. Gdzie by nie był czerwony punkt to zawsze niebieski z żółtym są równolegle ze sobą. A Wy jak zaznaczyliście? :)
  Odpowiedz
#33
Lol, to ile myśleliście nad tymi 21 pytaniami ??
Mi nie trzeba było dużo wystarczyło może 2 minuty na wszystko, bez żadnego rozpisywania :D
  Odpowiedz
#34
Podczas testu też sobie nie rozpisywałem tylko układałem w głowie ale teraz zamieszczam rozrys żeby wytłumaczyć ;)
  Odpowiedz
#35
[Obrazek: popJPG_nepxhpa.JPG]
No cóż.. Zawsze mogło być gorzej :D
  Odpowiedz
#36
Musze przyznać że sam bym nie zrobił tych ostatnich :D
Chciało sie wam nad tym myśleć :D
  Odpowiedz
#37
Dyzma, również sugerowałem się w tym zadaniu powstałymi trójkątami. Wystarczyło w pierwszym poziomie załapać przeskok niebieskiego i później dobrać jeden z żółtych wariantów, a od razu wpadałeś na trop. Gdyby nie ta zmyłka z tym niebieskim do góry, każdy wpadłby na to od razu ;) Również zaznaczyłem tę odpowiedź, ale mogłeś nie ukazywać jej aż tak dobitnie, heh. Cały sens zabawy jest w kombinowaniu, więc nie zabierajmy innym tej przyjemności :)

Wazz, Adi, robiąc test, rozwiązywało się to jak najszybciej, gdyż człowiek był przekonany, że czas ma znaczenie. W praniu wychodzi to gładko i zdecydowanie dużo szybciej, niż rozkmina i tłumaczenie na rysunkach ;)
  Odpowiedz
#38
Pamiętam że kiedyś takie coś robiłem, wyników na screenie wam nie podam, ale pamiętam że to było 128
...i według tego wzoru [Obrazek: 89fd77d46dca699b1385755106d84bc2.png] jestem w przód o jakieś 4 lata.
IQ 100 jest równe wiekowi rozwiązującej osoby, więc Wy wszyscy jesteście ''dojrzalsi'' o kawałek czasu. Jeden rok w przód to jakieś 7 pkt iq, więc całkiem sporo.

Myślę że największy poziom iq mogą mieć osoby w wieku 2-4 lat, później to już może spadać, a to wcale nie oznacza że robimy się głupsi.
Przeczytajcie, http://pl.wikipedia.org/wiki/Iloraz_inteligencji

da Vinci, nie mogę zapamiętać ile masz lat, podejrzewam że 23 albo 21, założyłem że te pierwsze więc Twój wiek umysłowy to 35 lat, jeśli to drugie to 32, mój 18. :)
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#39
23 lata ma.
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
  Odpowiedz
#40
Ma ktoś jeszcze dostęp do takiego testu ? Oczywiście darmowego, bo jest mnóstwo takich co po skończeniu testu chcą byśmy wysłali sms :)
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości