Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jakie masz IQ?
#41
Napiszę tak, robiłem kilka tych testów i zawsze miałem różny wynik, czasami różnica była całkiem spora, w jakimś mi nawet wyszło, że jestem geniuszem, nie wnikałem w jego jakość. Testy IQ nie są realnym wyznacznikiem inteligencji, wiadomo, jak ktoś sobie z nimi nie radzi to ma problem, ale najlepszym testem i tak będzie życie. Wydaje mi się, że znacznie lepsze są pisemne tworzone przez zespoły specjalistów z różnych dziedzin, bo najlepszym pytaniem w tych internetowych i jednocześnie genialnym wyznacznikiem ludzkiej inteligencji oraz naiwności jest pytanie o numer telefonu na końcu testu, bądź prośba o kod uzyskiwany płatnie.
  Odpowiedz
#42
(13.08.2014, 16:41)Swordancer napisał(a): (...) bo najlepszym pytaniem w tych internetowych i jednocześnie genialnym wyznacznikiem ludzkiej inteligencji oraz naiwności jest pytanie o numer telefonu na końcu testu, bądź prośba o kod uzyskiwany płatnie.

... lub zezwolenie facebookowej aplikacji na publikacje postów z naszego profilu
bez naszej wiedzy, ten test sprawdza się najlepiej, dzięki niemu wiem których znajomych
trzeba "odhaczyć" z listy znajomych.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#43
(13.08.2014, 16:41)Swordancer napisał(a): Testy IQ nie są realnym wyznacznikiem inteligencji, wiadomo, jak ktoś sobie z nimi nie radzi to ma problem, ale najlepszym testem i tak będzie życie. Wydaje mi się, że znacznie lepsze są pisemne tworzone przez zespoły specjalistów z różnych dziedzin, bo najlepszym pytaniem w tych internetowych i jednocześnie genialnym wyznacznikiem ludzkiej inteligencji oraz naiwności jest pytanie o numer telefonu na końcu testu, bądź prośba o kod uzyskiwany płatnie.

Popieram. Mało tego, jest jeszcze coś takiego jak "Mensa", cyt. Wikipedię "największe i najstarsze stowarzyszenie ludzi o wysokim ilorazie inteligencji [...]. Aby zostać członkiem Mensy, należy przystąpić do testu badającego inteligencję i uzyskać w nim wynik umieszczający osobę zdającą w 2% populacji o najwyższym ilorazie inteligencji. Jest to, oprócz wyrażenia woli wstąpienia do organizacji i opłacenia składki, jedyny warunek".

A tak w ogóle istnieje mnóstwo teorii o tym, że istnieją różnego rodzaju inteligencji utworzone właśnie z tego względu, że ten cały test IQ nie określa życiowego potencjału człowieka. Jest teoria o "inteligencji wielorakiej", "inteligencji emocjonalnej" itd. To jest sprawa bardzo rozłożona.
  Odpowiedz
#44
Przed pójściem do podstawówki miałem robiony test IQ i wyszło mi 114 punktów.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości