Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jakie znacie strony z nowościami filmowymi i grami ?
#1
Witam. tak jak w temacie , poszukuję strony z nowościami filmowymi i grami.
Najlepiej żeby było od razu do pobrania , jak nie będzie , też się nic nie stanie.
Proszę pisać na forum. Pozdrawiam
  Odpowiedz
#2
Ja najwięcej pobieram z chomikuj, ale też z torrentów, Darkwarez.pl, peb.pl,
Narazie tyle mi do głowy przychodzi. Tylko że na te stronki trzeba miec konto, ale to za free
  Odpowiedz
#3
chodzi mi o jakąś stronke z nowościami , bo przechodze na własny up chomikuj.pl , i wiesz ... ;)
  Odpowiedz
#4
Aha to takiej nie znam zabardzo ...
  Odpowiedz
#5
torrenty.org
[Obrazek: Oh_yes_its_free-1338710999.png] ftp://109.196.92.86/Poradniki
user: user
hasło: user

[Obrazek: Userbar-1340978593.png]
Używaj przycisku [Obrazek: postbit_reputation.gif] rozważnie!!!
Zamiast pisać post pod postem użyj przycisku [Obrazek: postbit_edit.gif]

ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş
  Odpowiedz
#6
(02.06.2012, 12:39)Blachu82 napisał(a): torrenty.org

Ale trzeba zainwestować 11zł sms-em za załozenie konta które ja juz 3 straciłem bo sie nie logowałem przez dłuższy czas. Dobre jest tylko to że płaci się tylko raz :D
  Odpowiedz
#7
Ja też kiedyś straciłem i musiałem drugi raz płacić ale uważam że warto. Codziennie jest coś wrzucane, pliki są dobrze opisywane. Jeszcze żeby więcej seedów było to by było super.
[Obrazek: Oh_yes_its_free-1338710999.png] ftp://109.196.92.86/Poradniki
user: user
hasło: user

[Obrazek: Userbar-1340978593.png]
Używaj przycisku [Obrazek: postbit_reputation.gif] rozważnie!!!
Zamiast pisać post pod postem użyj przycisku [Obrazek: postbit_edit.gif]

ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş
  Odpowiedz
#8
mam już tam konto ;)
zapomniałem o tym , a logowałem się przecież z tydzień temu , dzięki za info
  Odpowiedz
#9
Ja mam konto od kilku lat i jeśli pojawi się w sieci coś nowego, to na torrentach.org do 24h również, dlatego warto chodź by sprawdzać same katalogi i pobrać z innych stron kopiując nazwę wstawki lub filmu która już pewnie na jakimś szybkim dysku jest.
  Odpowiedz
#10
Stronka fajna, ale mi osobiscie przeszkadza to że jeśli się nie zaloguje przez jakiś okres czasu to sie konto traci ;/
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości