Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Jeść zdrowo
Witam

Co jeść żeby nie stać się grubym człowiekiem jakie dania przygotowywać ?

Chodzi mi najbardziej o brzuch , który wielu m ludzi odstaje ja narazie nie mam z tym problemów ale chcę zostać kimś gdzie to ma znacznie i jeżeli będę sę zle odżywiał moja kariera upadnie jeżeli się rozpocznie oczywiście ...:D
Bo ja mam styl zupełnie z innej bajki .
  Odpowiedz
Damian szerzej o tym co jedzą sportowcy i o ich diecie jest opisane tutaj Klik,a co do brzucha jeśli będziesz ćwiczył na pewno go nie będzie chociaż są wyjątki ponieważ jeśli ktoś ma tendencje do tycia to może się mu odkładać tkanka tłuszczowa mimo iż będzie miał mięśnie jak ze skały.
@edit

Damian zaglądnij jeszcze tutaj http://odjechani.com.pl/Thread-Trening-m...ni-brzucha
  Odpowiedz
Należy unikać cukru.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości