Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Kanary w autobusie
#11
(04.12.2012, 01:10)Tomek1 napisał(a): Albo robi. Akurat wtedy nie miałem czasu.
Każdy student wie jak się robi bilet. Kochana Vilandro czyżbyś nie znała patentów? ;)

Wygląda na to, że nie znam. Student nie student - nieładnie jeździć bez biletu.
  Odpowiedz
#12
Z tego co wiem kanar nie ma prawa zatrzymać Cię siłą tj. fizycznie. Ma prawo ruszyć za Tobą w "pościg"
jednak nie może przetrzymywać siłą w autobusie tak więc jeśli uda Ci się uciec a kanar Cię nie zdążył spisać
nic Ci nie grozi. Czytałem o tym w jednym artykule Gazety Wyborczej, jeśli znajdę linka to podrzucę.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#13
Hmm nie pamiętam już kto ;) pisał o portalu chomikuj jako miejscu pełnym złodziei, by chwilę potem rozpisywać się na temat okradania przez siebie publicznych środków transportu, podrabianiu biletów... ależ mi to hipokryzją trąci mocno :P
  Odpowiedz
#14
[ Sygnatura usunięta przez moderatora. ]
  Odpowiedz
#15
Sebastian, mylisz się na całej linii. ;) Wróć do mojego postu z poprzedniej strony, gdzie zacytowałam odpowiednie fragmenty z aktualnie obowiązującej ustawy o prawie przewozowym.
  Odpowiedz
#16
(05.12.2012, 21:51)MissFuneral napisał(a): gdzie zacytowałam odpowiednie fragmenty z aktualnie obowiązującej ustawy o prawie przewozowym.

Zwracam honor, moja informacja jest prawdą lecz od 1 Marca 2011 roku zmieniły się
przepisy dot. użycia siły wobec osób niestosujących się do przepisów.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Awantura w autobusie. +18 Karol 9 4 048 14.02.2012, 01:15
Ostatni post: MissFuneral

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości