Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Katarzyna W. skazana na 25 lat więzienia.
#31
W sumie wielki rozgłos wokół tej sprawy, a gorsze rzeczy dzieją się na co dzień. Ludzie mordują wszędzie i o każdej porze kobiety, dzieci i to w o wiele gorszy sposób. Wielu z nas jest zdolnych do podobnych czynów, ludzie z waszego otoczenia, sąsiedzi, rodzeństwo. Facet z którym pijesz piwo, może przetrzymywać jakiegoś człowieka w swojej piwnicy. Nigdy nie wiesz co siedzi pod kopułą drugiego człowieka. Nawet tobie wydaje się że jesteś święty, a może w ścisłej sytuacji zabił byś bez mrugnięcia okiem. 25 lat to kara wystarczająca. Została napiętnowana i pewnie w tym kraju nie zazna spokoju, gdy wyjdzie na wolność.
  Odpowiedz
#32
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz
#33
Daj spokój, z tym "całym światem" to przegiąłeś. Na świecie są jeszcze inne oszołomy "o jakich się filologiom nie śniło". Przez następne 25 lat, to i w Polsce pojawi się jeszcze wiele takich (no, aż głupio tak to nazwać) "gwiazdek". Chyba, że znowu odwali jakiś sensacyjny, pokazowy wyczyn. Wiem, że to źle brzmi i wcale nie chcę tu okazać braku szacunku dla zamordowanego dziecka, ale cała ta sytuacja wykracza poza wszelkie granice normalności. Nawet to, że my tutaj debatujemy na jej temat mnie wku...Strapiony
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
#34
Ehh te dzisiejsze więzienia:
[Obrazek: 828b1fc1f2b4.jpg]
  Odpowiedz
#35
Zajefajne będzie mieć życie. Jak w takich luksusach będzie mieszkać to ona chyba nie będzie chciała wyjść na wolność.
Ciekawym jest czy sobie w więzieniu, przemyśli pewne rzeczy, które zrobiła źle wymierzając drugiemu człowiekowi śmierć.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#36
Media i brukowce robią z igły widły. Szukają taniego hasła, które się sprzeda. Polskie więzienia nie są wcale usłane różami, dlatego wątpię, aby miała w celi prywatnego masażystę, czy jacuzzi.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kora - czy trafi do więzienia? adam-as 18 6 093 28.08.2012, 14:55
Ostatni post: BDG
  Nie płakali po Kimie - pójdą do więzienia. Karol 3 4 064 16.01.2012, 19:56
Ostatni post: maro.

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości